1

2

3

4

Аспірантура

5

Два роки поспіль Дні відкритих дверей Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова проходили у форматі #BeketovOpenSpace. Концепт заходу – можливість усіх бажаючих відвідати університетський простір у зручний час і у вподобаний спосіб. 

Два роки ми радо відчиняли наші двері харків’янам і гостям нашого міста. Умови загальнонаціонального карантину внесли корективи у звичне життя Університету. Піклуючись про безпеку і здоров’я кожного, ми пропонуємо відвідати наш навчальний заклад віртуально. На офіційному сайті Університету ми «відчиняємо» вікно #BeketovOpenSpace, де ви можете ознайомитися з освітньою та науково-дослідницькою інфраструктурою, матеріально-технічною базою Університету. А завантажити інтерактивний Довідник абітурієнта-2020 можна за посиланням:https://bit.ly/2YjV8v3

Слідкуй за новинами на нашому сайті, переглянь віртуальний тур по Університету та переконайся на власні очі – навчатися у ХНУМГ імені О.М. Бекетова доступно, зручно, цікаво та перспективно!


 Аудиторний фонд


 Лабораторний фонд


Гуртожитки


Наукова бібліотека


Конференц-зали


Комп'ютерно-інформаційне забезпечення


Центри


Центр розвитку для дітей


Енерго-Інноваційний HUB


Спортивний комплекс


ФАКУЛЬТЕТ АРХІТЕКТУРИ, ДИЗАЙНУ ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА


БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА


ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ І ОСВІТЛЕННЯ МІСТ


ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ ТА ЕКОЛОГІЇ МІСТ


ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ


ФАКУЛЬТЕТ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ


ЦЕНТР ЗАОЧНО-ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ