1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

Посилання: Електронний каталог

Більш детальну інформацію щодо того як користуватися Електронним каталогом можна дізнатися перейшовши за наступним посиланням: library.kname.edu.ua/index.php/uk/e-resursi/elektronnij-katalog

 

Шановні студенти, аспіранти, викладачі, співробітники!

30 Вересня завершився проект міграції електронного каталогу з Лібер-Медіа в АБІС Koha. В результаті було успішно імпортовано 14 824 записи. Треба відзначити, що без допомоги Сергія Дубика (Львівська національна наукова бібліотека ім. В. Стефаника) цей проект не міг би завершитися успішно. Велике йому спасибі за участь у цьому проекті!

Бібліотека ХНУМГ вітає Вас і пропонує до Ваших послуг Електронний каталог.

Електронний каталог (далі ЕК) є бібліографічною базою даних, складовою частиною якої є друкований фонд бібліотеки ХНУМГ. Фонд бібліотеки на 01.01.2010 року налічує 981 740 примірників.

ЕК створюється на основі АБІС «Коха», поєднує в собі функції алфавітного, систематичного, предметного, топографічного каталогів, містить інформацію про більшість видань нашого основного фонду і налічує близько 50 000 записів.

Тематичний діапазон ЕК бібліотеки охоплює основні напрямки підготовки студентів і наукових досліджень, які проводяться в університеті.

Основні функції електронного каталогу - забезпечення користувачів бібліографічними даними про документи, що зберігаються у фонді бібліотеки ХНУМГ, надання можливості отримати інформацію про відділ де документ можна отримати, стан його доступності, кількість примірників.

Працюючи в режимі он-лайн через АБІС Koha в електронному каталозі бібліотеки за допомогою дружнього веб-інтерфейсу читачі легко можуть здійснювати простий і розширений пошук. Крім всеосяжного пошуку за ключовими словами, можна звузити пошук за автором, заголовком, тематикою та ін.

Опція «Вибір мови інтерфейсу» робить каталог зручним для іншомовних читачів.

Результати пошуку в ЕК користувач може подивитися на екрані монітора; роздрукувати на принтері або записати на будь-який вид електронного носія у вигляді списку документів; зробити резервування документа, створивши електронне замовлення.

Читачі можуть запропонувати бібліотеці придбати бажану для них книгу.

Наповнення, організація і редагування ЕК здійснюється колективом бібліотеки згідно діючих регламентуючих документів: Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» у редакції від 16.03.2000 року № 1561-III зі змінами та доповненнями, Положення про бібліотеку ХНУМГ, Положення про формування фонду бібліотеки ХНУМГ, Державних стандартів України та міждержавних стандартів системи стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи.

Колектив бібліотеки працюючи над створенням електронного каталогу прагне до підвищення якості інформаційного обслуговування читачів шляхом оперативного і повного задоволення інформаційних запитів всіх категорій користувачів бібліотеки, інтеграції ресурсів бібліотеки ХНУМГ в інформаційний простір університету, регіону, Всесвітню інформаційну мережу Інтернет.

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

Опитування

Підготовчі курси ХНУМГ

Psyho

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

banner architect

Баннер енерго

Приєднання ХНУБА

Стартап школа

5

png 20230324 152241 0000