Студентський Сенат став активним учасником Всеукраїнського фотоконкурсу «Життя у патріотичних кольорах». Конкурс проводився вперше в університеті, проте студенти та викладачі стали активними учасниками фотоконкурсу.

Переможцем стала студентка факультету Транспортних систем та технологій - Бабенко Анна, II місце посіла студентка фтакультету Економіки і підприємництва - Мірошниченко Олена, III місце здобула студентка факультету Менеджмент - Сова Анастасія.

Гран-прі фотоконкурсу «Життя у патріотичних кольорах» здобула Директор центру доуніверситетської освіти і кар'єри - Мельман Вікторія Олександрівна.

Ми – студентство, пишаємось тим, що Ми - українці! Ми – це патріоти нашої країни!

Цей конкурс об’єднав наші творчі зусилля,заради нашої Єдиної та Неподільної України. Мирне життя у фотографіях, стане запорукою спокою та благополуччя країни.

ПРИЄДНУЙСЯ до студентського самоврядування! Не будь байдужим!

01 1place02 3place03 2place04 granPri

Банер виборів