DSC03430Офіційні прапори Університету та кафедри Туризму і готельного господарства були підняті на антарктичній станції «Академік Вернадський» під час ХХІІ Української антарктичної експедиції.

Сьогодні у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася зустріч із представниками ТОП-менеджменту провідних будівельних корпорацій Харківської області, яка була присвячена реалізації інноваційного для української вищої школи проєкту – впровадженню системи дуальної освіти для студентів-будівельників.

У зв'язку з помилками при завантаженні скан-копії додатку до атестату, навчальним закладом створена електронна адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

для відправки листа з вірною скан-копією документа (в темі вказати ПІБ абітурієнта!!!)

1Відповідно до Угоди про співпрацю між Харківським національний університетом міського господарства імені О. М. Бекетова та Білоруським національним технічним університетом в період з 08.07.2019 по 13.07.2019 група студентів кафедри «Електричний транспорт» факультету «Транспортні системи та технології» пройшла щорічну ознайомлювально-екскурсійну практику на базі кафедри «Трактори» Автотракторного факультету БНТУ, яка є випускаючою зі спорідненої спеціальності «Електричний транспорт».

IMG 39694 липня 2019 року начальниця відділу Корпоративних комунікацій і PR ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Ольга Кравець провела тренінг для учасників Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України «Ліга інтернів».