Метропол.120.06.2019 р. студенти відвідали Музей історії Харківського метрополітену. Для міста з населенням 1,450 тис. осіб Харків має дуже розвинений метрополітен, який пов'язує найбільші райони з центром міста. У житті Харкова метро відіграє значну роль, і зараз представити місто без метро вже просто неможливо.

image1З 15 червня по 25 червня 2019 року, в рамках угоди на проведення практики студентів вищих навчальних закладів між Харківським національним університет міського господарства імені О.М.Бекетова та Національним університетом водного господарства та природокористування м. Рівне, студенти архітектори 3-го курсу факультету АДОМ під керівництвом викладачів Л.М. Швець та Д.М. Гури приступили до практики.

1Навчальний рік завершено, але в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова робота з дітьми не припиняється навіть літом (щоправда, вже без дітей).

У стінах університету зібралися методисти управлінь освіти всіх районів міста, університетські куратори освітньої платформи «Шкільний омбудсмен» та ще багато-багато гостей: представники Департаменту освіти Харківської міської ради, Національної поліції, Харківської міської батьківської ради і навіть справжній діючий омбудсмен – представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у східних областях С. Г. Красноперов.

119 червня 2019 року на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування згідно з графіком завершився захист дипломних робіт студентів-магістрів заочної форми спеціальностей 073 «Менеджмент» (освітня програма «Бізнес-адміністрування»), 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (освітня програма "Економіка та організація бізнесу") та 051 - «Економіка» (освітня програма «Економіка підприємства»).