1Школа розвитку «Мер міста» – найстаріша в нашому університеті форма фахової роботи зі школярами. Але, звичайно, кожна традиція має пожвавлюватися новаціями. Так і юних «мерів» цього року спіткала несподіванка: замість одного курсу в рамках школи на них очікувало цілих три напрямки.

2Вислів «Шануємо минуле – будуємо майбутнє» за п’ять років існування багатовекторного проекту «СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ: ІСТОРІЯ. ОСВІТА. НАУКА. КУЛЬТУРА. ОСОБИСТІСТЬ» став невід’ємною частиною діяльності нашого сучасного університету. На цей час Проект зі спадщини став своєрідним брендом університету, який суттєво відрізняє нас від інших технічних галузевих вищих навчальних закладів.

galkinpolоцент кафедри транспортних систем і логістики Галкін А. С., к.т.н., доцент, в рамках проекту «Нові горизонти», що фінансується ЄС із його Європейського соціального фонду та Державного бюджету, проводив лекційні, лабораторні та практичні заняття з дисциплін «Інтелектуальні транспортні системи» та «Логістика» з 11.11.2019 по 29.11.2019 на Інженерно-економічному факультеті Морської академії у м. Щецин.

1021323498Уряд Угорщини надав українцям до 100 стипендій для продовження навчання. Воно проходитиме за кількома програмами: для бакалаврів, магістрів та аспірантів.

Термін подачі заявок – 15 січня 2020 року.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні