1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

Архітектурно-художні майстерні ARHOUSE були створені шляхом реконструкції спортивної бази Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у 2015 р. Комплекс створено з метою забезпечення сучасних умов навчання студентам архітектурного та художнього напрямів підготовки із урахування особливостей та тенденцій сучасної архітектурно-художньої освіти.

До складу майстерень входять: 

  • лабораторія комп’ютерного моделювання зі спеціалізованим обладнанням та новітнім програмними забезпечення;
  • майстерня рисунку та живопису;
  • скульптурна майстерня;
  • лабораторія архітектурного моделювання;
  • виставковий зал;
  • конференц-зал;
  • студентське архітектурно-проектне бюро;
  • ланшафтно-архітектурна майстерня;
  • викладацькі приміщення кафедр.

Майстерні мають спеціалізоване освітлення, сучасне оформлення інтер’єрів.

На сьогодні в майстернях проводяться лекційні та практичні заняття з дисциплін «Архітектурне проектування», «Архітектурне моделювання», «Рисунок живопис та скульптура», «Інтер’єр та кольорознавство», «Міське зелене будівництво», «Дендрологія» для студентів І – VI курсів спеціальностей: «Архітектура та містобудування», «Дизайн», «Образотворче мистецтво», «Садово-паркове господарство». Проводиться захист бакалаврських та магістерських проектів. В майстернях працює Студія юного архітектора в якій проводиться естетичне-художнє навчання дітей шкільного віку.

Архітектурно-художні майстерні ARHOUSE є базою архітектурно-підготовчих та ланшафтно-архітектурних практик, пленерів для студентів спеціальностей «Архітектура та містобудування», «Дизайну» та «Образотворче мистецтво», а також студентів-архітекторів зі Львова, Києва та Полтави. Майстерні приймають іноземні делегації у рамках співпраці Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова з вищими навчальними закладами Європи за програмою академічної мобільності Infinity Erasmus Mundus. В майстернях відбуваються численні майстер-класи зі скульптури та живопису, які проводять визначні митці Харківщини, а також персональні виставки студентів та викладачів Університету.

Крім освітньої діяльності комплекс виступає і як центр студентського дозвілля Університету. Вже традиційними стали проведення етно-культурного фестивалю «Студентська Масляна» та сучасного свята Halloween. В майстернях діють численні студентські гуртки: театральний, музичний, а також центр студентського дозвілля «Студентський квартирник».

1 edited  2 edited  3 edited  4 edited  5 edited  6 edited

7 edited  10 edited  11 edited  13 edited  15 edited  16 edited

17 edited  19 edited  24 edited  25 edited  dsc 0534 edited  dsc 0415 edited

dsc 0245 edited  dsc 0361 edited  dsc 0376 edited  dsc 0445 edited  dsc 0742 edited  dsc 0364 edited