1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

Головною метою діяльності Спортивного комплексу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова (далі – СК ХНУМГ) є організація та створення умов для затвердження здорового способу життя,  поліпшення навчальної та позанавчальної, виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, сприяння боротьбі з негативними явищами соціального життя, сприяння оздоровленню студентів, аспірантів, докторантів, співробітників ХНУМГ населення м. Харкова шляхом надання якісних фізкультурно-оздоровчих послуг та виконання основних завдань СК ХНУМГ в сфері фізкультури і спорту.

Восени 1998 року відбулося урочисте відкриття Спортивного комплексу Університету, перший камінь у будівництво якого було закладено 24 червня 1991 року.  Студенти Університету отримали можливість займатися у світлих, просторих, оснащених спортивним устаткуванням залах. Наявність такої спортивної бази дає студентам-спортсменам і співробітникам Університету активно займатися спортом. Символічний «Золотий ключ» від скарбниці фізкультурно-спортивних знань і спортивних досягнень на відкритті корпусу кафедрі Фізичного виховання і спорту вручив ректор Академії Шутенко Леонід Миколайович.

До інфраструктури СК ХНУМГ з листопада 2017 року входять всі спортивні приміщення навчальних корпусів та гуртожитків ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Основні технічні показники інфраструктури Спортивного комплексу:

Спортивний комплекс – 2049,7 м2

  • великий зал – 987,2 м2;
  • малий зал – 499,0 м2
  • тренажерний зал – 193,1 м2;
  • зал аеробіки – 81,9 м2;
  • зал боротьби  – 112,3 м2;
  • зал єдиноборств – 104,2 м2.

Гуртожиток № 5 – 175,5 м2:

  • тренажерний зал – 175,5 м2.

Гуртожиток № 6 – 373,8 м2:

  • спортивний зал – 292,9 м2;
  • тренажерний зал – 80,9 м2.

Sk1  Sk2  sk7  Sk4   

Sk5  Sk 8  Sk3  Sk6

В залах інфраструктури СК ХНУМГ проводяться навчальні заняття, які відвідують студенти 1-2 курсів за видами спорту. Для студентів-спортсменів також працюють відділення спортивного удосконалення з 12 видів спорту, а саме: армспорту, баскетболу, вільної боротьби, волейболу,  гандболу, гирьового спорту, пауерліфтингу, тенісу настільного, таеквондо (кікбоксинг), черлідингу, футзалу, шахів та шашок, заняття в яких проводять досвідчені вкладачі кафедри Фізичного виховання і спорту.

Спортивний комплекс ХНУМГ ім. О. М. Бекетова має можливість проводити спортивні заходи обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.