image001Пропонуємо Вам  з  1  до  28  лютого  2019  року  обрати  дисципліни  з переліку  дисциплін вільного вибору.

Студентам прийому 2018 р.(перший курс) нормативного терміну навчання:

14 лютого у рамках реалізації проекту співпраці із ДП «НЕК Укренерго» для студентів Університету було проведено тренінг за темою поставнока цілей від начальника відділу корпоративно-соціальної відповідальності НЕК "Укренерго" Оксани Чикало.

1

Формат «Лекція + потрійний тренінг», апробований викладачами ХНУМГ ім. О. М. Бекетова в рамках «Школи юного омбудсмена» на початку нового семестру, настільки припав до душі учням, що ми вирішили провести у такий спосіб ще одне заняття (а може і не одне). Отже, 13 лютого, напередодні Дня всіх закоханих, школярі з різних шкіл міста і викладачі нашого Університету, спільно закохані в науку, зустрілися для сумісної цікавої роботи.

2015 лютого у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова у рамках проекту «Успішні будівельники» Будівельного факультету університету відбувся майстер-клас Валерія Самуїловича Шмуклера на тему «Управління поведінкою конструкцій»

Викладачі кафедри міського будівництва доц. Жидкова Т.В. і доц. Івасенко В.В. 7 лютого 2019 року виступили з доповідями на Саміті з Універсального дизайну, що відбувся в Конгресс-холі Mercury Kyiv Congress в м. Києві.

В доповідях були представлені результати впровадження принципів Універсального дизайну в навчальних курсах, конкурсах студентських робіт і проектах реконструкції міських територій, будинків і споруд.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 256 гостей та користувачі відсутні