У зв'язку з помилками при завантаженні скан-копії додатку до атестату, навчальним закладом створена електронна адреса

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

для відправки листа з вірною скан-копією документа (в темі вказати ПІБ абітурієнта!!!)

12 липня завідувач кафедри Момот Т.В. дистанційно виступила спікером на 6-ій Міжнародній конференції Субрегіону Великий Меконг (GMSIC), організованій Університетом менеджменту та економіки в місті Кампонгтям, Камбоджа. Тема конференції - «Дослідження знань соціальних наук для розвитку в системі гендерного управління».

web of science titleЗ 1 липня 2019 року до 31 травня 2020 року ХНУМГ ім. О. М. Бекетова отримав доступ до платформи Web of Science.

З метою максимально ефективного використання ресурсу  придбаного МОН України за кошти держбюджету за підтримки провайдера доступу Державної науково-технічної бібліотеки України просимо Вас приймати активну участь у вебінарах від Clarivate Analytics.

Освітня програма Системна інженерія, спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (бакалавр, магістр) – напрям освітньої діяльності, що швидко розвивається.

Голден ТайлВперше в Україні студенти-бакалаври можуть взяти участь у грантовій програмі на оплату навчання у магістратурі за інноваційною магістерською програмою «Технології та дизайн кераміки та скла» у рамках співпраці корпорації Golden Tile та Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.