1

2

3

4

Аспірантура

5

Повідомляємо вам Ваш логін  та пароль для доступу на ІІ тур олімпіади.

Логін і пароль: Ваш телефон , поданий при  реєстрації (без+ та 8 і без проміжків).

ІІ тур — дистанційний, проводиться згідно графіку, який вказано в ідентифікаторі конференції ZOOM.

Завдання ІІ-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. Розв’язання завдань здійснюється дистанційно протягом 1,5 години.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ.  Ви можете зайти на сторінку олімпіади з предмету тільки один раз. Повідомлення про результати проходження ІІ туру  будуть повідомлені. Остаточні результати олімпіади будуть оприлюднені на сайті університету та надіслані вам на пошту.

Перед початком ІІ туру вам необхідно буде зайти у конференцію ZOOM за ідентифікатором та кодом.  

Для входу  на ІІ тур олімпіади Ви повинні ввести отриманий по електронній пошті Ваш логін і пароль для певного курсу.

Курс з математики   http://cdo.kname.edu.ua/course/enrol.php?id=692  Пароль   filial

Тема: Олімпіада з математики

Час: 17.04.2021 Початок 10.15

Підключитись до конференції Zoom

https://us04web.zoom.us/j/79531496405?pwd=QzFoR0lVS3BGRkpXdC8vTlJXZHlxUT09

Ідентифікатор конференції: 795 3149 6405

Код доступу: wN0APS

 

Курс з географії   http://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=1082 Пароль   geo

Тема: Олімпіада з географії

Час: 17.04.2021 Початок 12.00

Підключитись до конференції Zoom

https://us04web.zoom.us/j/76963419481?pwd=ckR5NjJLZG00YmxXUFRYUENsZzU1UT09

Ідентифікатор конференції: 769 6341 9481

Код доступу: Bf6qdS

 

Курс з біології  http://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=2030  Пароль  не потрібен

ІІ етап Олімпіади з Біології

Час: 17 квітня 2021  Початок 08:30

Підключитись до конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/9223654260?pwd=dTVreXJLQXFzdVNrTUp0aVpZUzdJUT09

Ідентифікатор конференції: 922 365 4260

Код доступу: 1

 

Курс з хімії    http://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=2620  Пароль  не потрібен

Час: 17.04.2021 в 14:00                  

Олімпіада з хімії

Підключитись до конференції Zoom                                             

https://us04web.zoom.us/j/78895252730?pwd=ZzdEOVpRR0ZyUldJblBsc2JNZEVVZz09                   

Ідентифікатор конференції:: 788 9525 2730                                                                     

Код доступу: Vc41st

 

Курс з фізики  http://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=192     Пароль  Фізика

Час 17.04.2021 в 14.00, ідентифікатор буде повідомлено в особистих повідомленнях

ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ІІ ТУРУ ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ БАЛИ  (ДО 20) ДО ВІДПОВІДНОГО ПРЕДМЕТУ ЗНО (НА ВАШ ВИБІР, ЯКЩО ВИ НАБРАЛИ БАЛИ З ДЕКІЛЬКОХ ПРЕДМЕТІВ)  ДО СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ, ЯКИМ НАДАЄТЬСЯ ОСОБЛИВА ПІДТРИМКА (ДОДАТОК 2) https://www.kname.edu.ua/images/Files/VSTUP/2021/PPdodatki_05_02.pdf

БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА ЧЕКАЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ У НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ!


ВИТЯГ З НАКАЗУ

Відповідно до наказу «Про проведення Всеукраїнської олімпіади» №20-01 від 27.01.2021 з метою виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії,  залучення їх до навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова за спеціальностями яким надається особлива підтримка, у березні - квітні 2021 року було проведено перший (дистанційний) тур Олімпіади з математики; фізики; біології, географії, хімії. Згідно даних протоколів комісій,  протоколу №4  Вченої ради від 23 грудня 2020 року

НАКАЗУЮ:

1.Вважати такими, що виконали умови Положення про проведення Олімпіади на першому етапі та допустити до участі у другому турі наступних учасників:

1.1.з математики:

№    ПІБ

1 Абасов Дмитро Валерійович

2 Агапова Анастасія Дмитрівна

3 Антонов Артур Олександрович

4 Асєєва Олена Анатоліївна

5 Атрошенко Таїсія Максимівна

6 Батіщева Єлизавета Денисівна

7 Безрукова Марія Володимирівна

8 Біленко Марія Костянтинівна

9 Близнюкова Анастасія Віталіївна

10 Бовкун Світлана Сергіївна

11 Богуш Єва Борисівна

12 Бражник Григорій Олександрович

13 Бужинська Ольга Ігорівна

14 Ващенко Анна Любомирівна

15 Ганшина Катерина Володимирівна

16 Герасименко Катерина Валеріївна

17 Гладкова Єлизавета Сергіївна

18 Губарєва Яна Дмитрівна

19 Гуленко Марія Сергіївна

20 Давидова Анна Максимівна

21 Єськова Каміла Вадимівна

22 Жаровський Данило Дмитрович

23 Золочевська Єлізавета Сергіївна

24 Зубкo Максим Вікторович

25 Зягун Антон Павлович

26 Ісакова Станіслава Дмитрівна

27 Кірієнко Катерина Віталіївна

28 Кондрацький Данііл

29 Конькова Анастасія Романівна

30 Корнейко Юлія Віталіївна

31 Корнейко Валентина Віталіївна

32 Кочаров Павло Андрійович

33 Кузнецов Артем Сергійович

34 Лейцінгер Вікторія Володимирівна

35 Ланін Богдан Олександрович

36 Лапузов Дмитро Валерійович

37 Мамедова Олександра Віталіївна

38 Мамонов Владислав Костянтинович

39    Маханенко Антон Ігорович

40   Митрофанова Анастасія

41  Міхейчик Катерина Дмитрівна

42   Москаленко Олександра Сергіївна

43   Мустафаев Акшин Аяз огли

44   Назарян Артем Едуардович

45   Несольона Людмила Олександрівна

46   Олійников Павло Вадимович

47  Приймак Анастасія Віталіївна

48  Репіна Анастасія Олександрівна

49  Рожков Михайло Євгенович

50   Сакун Андрій Олександрович

51   Скорич Анастасія Едуардівна

52   Сліпченко Микита Ігорович

53   Смаль Богдан Михайлович

54   Смикалова Юлія Русланівна

55   Ткаченко Артем Юрійович

56   Товстокорий Володимир Володимирович

57   Трухачова Вікторія Денисівна

58  Федоренко Максим Віталійович

59    Харебіна Ангеліна Ігорівна

60    Харцій Катерина Миколаївна

61    Четверяков Максим Сергійович

62    Шульга Олена Андріївна

63    Янчук Антоніна 

 

1.2. з біології:

ПІБ

1

Бацько Марія

2

Бухало Дар'я Михайлівна

3

Грінченко Анастасія Миколаївна

4

Губарєва Яна Дмитрівна

5

Дубін Максим Русланович

6

Дмитришина Євгенія  Василівна

7

Зягун Антон Павлович

8

Загоруйко Катерина Євгеніївна

9

Камалова Вікторія Максимівна

10

Камалова Еліна Максимівна

11

Несольона Людмила Олександрівна

13

Соловянчук Катерина Сергіївна

14

Труфанов Владислав Володимирович

15

Шесталюк Валентина Олексіївна

 

1.3. з фізики:

№                                      ПІБ

1       Абасов Дмитро Валерійович

2       Герасименко Катерина Валеріївна

3       Гладкова Єлизавета Сергіївна

4       Завдов’єва Анастасія Андріївна

5       Заєць Максим Валентинович

6       Ільїнська Юлія Сергіївна

7       Москаленко Олександра Сергіївна

8       Ржепишевський Андрій Олексійович

9       Сакун Андрій Олександрович

10     Шесталюк Валентина Олексіївна

 

1.4. з географії:

№                                  ПІБ

1       Абасов Дмитро Валерійович

2       Бацько Марія

3       Близнюкова Анастасія Віталіївна

4       Божко Вероніка Костянтинівна

5       Бражник Григорій Олександрович

6       Ващенко Анна Любомирівна

7       Ганшина Катерина Володимирівна

8       Геращенко Вікторія Віталіївна

9       Губарєва Яна Дмитрівна

10     Гуленко Марія Сергіївна

11     Давидова Анна Максимівна

12     Дещенко Станіслав Вадимович

13     Єськова Каміла Вадимівна

14     Загоруйко Катерина Євгеніївна

15     Зарицький Олексій Васильович

16     Зеленська Карiна Євгенівна

17     Ісакова Станіслава Дмитрівна

18     Каменюка Марія Олександрівна

19     Кас`яненко Вікторія Сергіївна

20     Ковалевич Валерія Іванівна

21     Крамаренко Анна Леонідівна

22     Мирошник Юлія Валеріївна

23     Мустафаев Акшин Аяз огли

24     Ніколаєва Дар’я Костянтинівна

25     Осауленко Єлизавета Олександрівна

26     Падалка Дар`я Ігорівна

27     Полякова Мелана Антонівна

27     Пономарьов Богдан Русланович

28     Репіна Анастасія Олександрівна

29     Склярова Каміла Юріївна

30     Сліпченко Микита Ігорович

31     Смаль Богдан Михайлович

32     Смикалова Юлія Русланівна

33     Ткаченко Артем Юрійович

34     Товма Софія Сергіївна

35     Чикурова Діана Юріївна

36     Чумак Анастасія Дмитрівна

 

1.5. з хімії:

  №                                      ПІБ

   1     Камалова Еліна Максимівна