1Освітня платформа «Шкільний омбудсмен» за рік свого існування не тільки стала у пригоді юним омбудсменам у їхній роботі в школах міста, але й перетворилася на майданчик для консолідації споріднених правозахисних організацій – спільнот дітей і дорослих, небайдужих до гострих соціальних питань.

Фото 1Вже третій рік поспіль ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Туризм» проходив у Київському національному університеті харчових технологій.

Вітаємо студентку кафедри Транспортних систем і логістики Куліненко Аліну з призовим місцем у Всеукраїнській олімпіаді серед студентів ЗВО з дисципліни "Інтегровані транспортні системи".

index11111Наукова бібліотека запрошує на три нові вебінари з Web of Science та Pablons:

- Ефективна робота з науковою інформацією: інструменти Web of Science

- Publons для вченого, рецензента, журналу та фонду

- Додаткові можливості платформи Web of Science

61056938 2198333380242556 3043184556296372224 nВітаємо фахівців: Федасова Я.В., Безуглого О.І., Ченцова Г.С., Лепетило І.О., Нестеровича М.А., Юзбашьян А.П., Олійника М.О. з проходженням курсів підвищення кваліфікації за програмою "Сертифікація енергетичної ефективності будівель" в Центрі підвищення кваліфікації ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

З нагоди святкування Дня науки в Україні 17 травня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбулося урочисте засідання Вченої ради.

114 – 16 травня 2019 року відбулось відкриття форуму «LIGHTFORUM 2019» і VII міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми світлотехніки» у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

17 травня 2019 року вітаємо завідувача нашої кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» проф., д.е.н. Момот Тетяну Валеріївну із отриманням Почесної подяки від ректорату ХНУМГ імені О.М. Бекетова за розвиток науково- дослідницької діяльності учнів – членів Малої академії наук Харківської обласної ради у контексті актуальних наукових напрямів, сприянні професійному самовизначенню та формуванню свідомої громадської позиції учнівської молоді!

Тетяно Валеріївна, прийміть щирі ВІТАННЯ!!!

Вітаємо студентку 4 курсу "Охорона праці" Макаренко Наталію з отриманням Диплому ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності»!

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток науки і освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, відданість справі з нагоди Дня науки кандидата економічних наук, доцента Бібік Наталю Валеріївну нагороджено ГРАМОТОЮ Харківської обласної ради.

Вітаємо з нагородою!