1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

1 12

З 4 по 6 жовтня у м. Севілья (Іспанія) відбувся захід URBAN MOBILITY DAYS 2023.

Команді проєкту Жан Моне Модуль «Політика стійкого міського транспорту у Європі» (SUTRAN), завдяки он-лайн трансляції, була надана унікальна нагода долучитись до семінарів, доповідей, а також прийняти участь у дискусіях щодо актуальних рішень розвитку та перспектив сталої міської мобільності, поєднання міської мобільності та міського простору, кліматичних змін, інклюзивності та безбар’єрності. Спікерами заходу були провідні науковці та представники громадських організації та спільнот: CIVITAS COMMUNITYEIT CommunityERTICO та інших.

2 10

4 10

Важливість заходу та нагальність питань, що обговорювались, підкреслювала присутність та безпосередня участь поважних гостей: Еврокомісар з транспорту, Міністр транспорту, мобільності та міської політики Іспанії, Міністр з Мобільності Бельгії та інших.

3 10

5 8

Особливою подією цього заходу стало пленарне засідання «Підтримання спільноти міської мобільності в Україні». Одним зі спікерів був мер м. Харків – Ігор Терехов.
На цій пленарній сесії учасники обговорювали потреби, характерні для міської мобільності, ділились новинами про ініціативи, зміцнення спроможності для реконструкції рішень сталої мобільності в містах України. ЄС пообіцяв залишатися разом з Україною, надаючи політичну, фінансову та гуманітарну допомогу.

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

Опитування

Підготовчі курси ХНУМГ

Psyho

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

banner architect

Баннер енерго

Приєднання ХНУБА

Стартап школа

5

png 20230324 152241 0000