1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує науково-педагогічних працівників взяти участь в програмі міжнародної академічної мобільності “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”.

Програма передбачатиме візит тривалістю 1 місяць у приймаючі університети США.

Учасники програми зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей.

Візит здійснюватиметься впродовж осіннього семестру 2024 року, в окремих випадках, викладачі зможуть поїхати у приймаючі інституції навесні чи влітку 2024 року.

ГАЛУЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ: сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування.

ДЕТАЛЬНО ПРО ПРОГРАМУ та вимоги до кандидатів.

РЕЧЕНЕЦЬ ПОДАННЯ ЗАЯВОК – 29 грудня 2023 року.

ПОДАТИ АНКЕТУ за посиланням:
https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP

“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” фінансується Бюром у справах освіти і культури Державного департаменту США, із залученням додаткового фінансування приймаючих університетів США. Програма адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

Опитування

Підготовчі курси ХНУМГ

Psyho

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

banner architect

Баннер енерго

Приєднання ХНУБА

Стартап школа

5

png 20230324 152241 0000