01 dod070913 EditedДо університету завітали абітурієнти з Харківських шкіл, ліцеїв та гімназій, Краснокутського району, Харківського, Зміївського, Вовчанського, Великобурлуцького, міста Люботина та Чугуєва, Вовчанська, Кременчуга, а також студенти Автотранспортного технікуму, Електромеханічного, Краснокутського педагогічного технікуму, Будівельного та Житлово - комунального технікумів.

На цій зустрічі присутні познайомились з особливостями професій у сфері житлово-комунального господарства та довузівської освіти, практичний психолог університету донесла інформацію про особливості моніторингового обстеження особистості щодо професійної приналежності.

З великим задоволенням гості нашого університету познайомились з роботою бібліотеки, музейного комплексу, спортивного комплексу, та з науковими досягненнями вищого навчального закладу.

Pamyatnik O M Beketovu