01Триває запекла боротьба команд-учасниць конкурсу «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal»! Раді повідомити, три команди студентів кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова пройшли черговий етап конкурсу.

Наступним, найдовшим та найскладнішим, етапом є розробка та написання молодіжних Програм розвитку м. Харкова.

0203Команди: «Speed in Blood», «University Students' Bridges», «TubeFest», які представляють ХНУМГ імені О.М. Бекетова підготували свої Програми для подальшої участі, одна з яких «Промістокультуришвидкості ікультурне місто». Для подальшої перемоги в конкурсі учасникам потрібно набрати максимальну кількість «лайків» (натиснути «подобається» на фото) під кожним з пропонованих фото проекту.

Просимо підтримати наших активних студентів - натиснувши «лайк» під фото команд за посиланнями:

Speed in Blood: facebook.com/speedinbloodkharkiv?fref=ts

University Students' Bridges: facebook.com/usbkharkiv