5 вересня 2012 року продовжив роботу семінар українсько – польської фундації на тему: «Налагодження роботи управляючої компанії та сервісу для ОСББ: польський та український досвід».

Була розглянута наступна тематика:

- Управління нерухомістю – джерела доходів та їх спрямування

- «Планування процесів управління нерухомістю: економічні плани, аналіз альтернативних коштів, прибутки»

- «Об'єднання співвласників: види сервісу, фірми та надання різних послуг, технології, фінансові схеми та розрахунки»

- «Технічна експлуатація будівель в Польщі, оплата за енерго-споживання»

З доповідями виступили:

Хенрик Ранд – управитель кількох об'єднань співвласників у м. Кракові, радник кількох організацій, посередник в обороті нерухомістю.

Яцек Колібський – управитель різних об'єднань співвласників у м. Кракові, голова Правління громадської організації Європейський Інститут нерухомості, посередник в обороті нерухомістю.

Найбільшу зацікавленість у процесі обговорення викликали питання можливості одержання коштів від додаткових послуг та використання приміщень загального користування.

1 1IMG 2584 Edited2 1IMG 2595 Edited

2016 05 24 Banner Nafto gaz specialnist