1DSC 0203 Edited4 вересня 2012 року на базі Харківської національної академії міського господарства почав роботу семінар українсько – польської фундації на тему: «Налагодження роботи управляючої компанії та сервісу для ОСББ: польський та український досвід».

С привітальним словом семінару виступили:

Володимир Бабаєв – ректор Харківської національної академії міського господарства;

Ян Гранат – Генеральний консул Республіки Польща у Харкові;

Олександр Біляцький – начальник відділу департаменту ЖКГ;

В'ячеслав Гусєв – координатор проектів з енергозбереження фундації польсько – української співпраці ПАУСІ (Київський офіс);

Яцек Колібський – голова Правління Європейського інституту нерухомості, управитель різних об'єднань співвласників у м. Кракові, посередник в обороті нерухомістю.

Прийняли участь 60 дїючих голів ОСББ м. Харкова та Харківської області.

Інформацію про відкриття семінару можна подивитися 5 вересня 2012 року по 7 каналу Харківського телебачення о 20.30.

Бажаємо плідної роботи!

2DSC 0246 Edited