01 image00115 травня 2015 р. у Залі засідань музейного комплексу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте засідання Вченої Ради університету.

У заході прийняли участь:

Олешко Олена Петрівна – Перший заступник Голови Харківської обласної ради;

Парамонов Андрій Олександрович – Перший заступник Харківського міського голови;

Бабічев Анатолій Валерійович – Директор Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації;

Кокоріна Тетяна Миколаївна – т.в.о. Директора департаменту житлово-комунального господарства і розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації;

Васильєв Анатолій Йосипович – Президент інженерної академії України доктор наук;

Євель Сергій Михайлович – Генеральний директор ТОВ «Стальконструкція»;

Сталінський Дмитро Віталійович – Генеральному директору ДП УкрНТЦ «Енергосталь»;

Звєрєв Віктор Олександрович – Президент Харківської Торгово-промислової палати;

Політучий Сергій Якович – Президент групи компаній «Фактор»;

Ткач Віктор Петрович – Керівник Східного відділення Лісівничої академії наук України;

Свірідова Раїса Василівна – Голова Харківського правління НТО комунального господарства і побутового обслуговування.

02 image00303 image005

Цей рік був визначальним для наукового життя ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Завдяки злагодженій, цілеспрямованій роботі всього колективу науково-педагогічних працівників ВУЗу вдалося увійти на новий значимий рівень наукових досліджень і розробок, що виконуються на замовлення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Харківської міської ради, Харківської обласної державної адміністрації, Міжнародної агенції з атомної енергетики, ТОВ «Шелл Юкрейн Експлорейшн енд Продакшн І».

В ХНУМГ імені О.М. Бекетова відкрито Науково-дослідний центр світлотехнічних вимірювань, Лабораторію світлового дизайну, ВІМ-лабораторію, лабораторний комплекс Освітньо-виробничого центру «Сучасні технології в енергетиці».

У березні 2015 року Університет отримав відзнаки у Шостій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015»: Дипломом Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» за високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі «Наукова та науково-технічна діяльність»; Сертифікат «Якість наукових публікацій»; Диплом «За творчу працю з підвищення якості національної освіти»; Золоту медаль в номінації «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу» за інноваційну розробку «Упровадження вільного програмного забезпечення Кoha для автоматизації бізнес-процесів бібліотеки вищого навчального закладу».

Вже традиційно з нагоди Дня науки Вчена Рада Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відзначає здобутки співробітників та студентів та підводить підсумки діяльності Університету в галузі науки.

Досягнення науковців Університету були відзначені: Подяками Голови Харківської обласної ради; Почесними грамотами Харківської обласної ради; Грамотами Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації; грамотами Харківського обласного науково-технічного товариства комунального господарства та побутового обслуговування.

Науковцям Університету були вручені дипломи кандидатів наук, атестати професорів та доцентів.

04 image00705 image009

06 image011

Банер виборів

Баннер Довідника 2018