01 DSC 682624 лютого 2015 року асистент кафедри міського будівництва, к.т.н. Шишкін Е.А. провів зустріч зі студентами 4 курсу Харківського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Студентів зацікавили спеціальності факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, вони задавали питання щодо прискореної підготовки, правил вступу до Університету, можливості поєднувати навчання з роботою. На зустрічі були присутні 39 осіб (архітектори А-41, А-42, дизайнери Д-41, будівельники БС-41, Б-41, БФ-41). Представник кафедри міського будівництва роздав студентам проспекти з описом спеціальності "Міське будівництво та господарство", показав альбом з проектами, розповів про сайт кафедрі і сторінки у соціальних мережах. Наприкінці березня на кафедрі міського будівництва планується проведення Дня відкритих дверей для всіх бажаючих. А 27 лютого о 15-30 в ауд. 610 корпусу БМК відбудеться презентація спеціальності "Міське будівництво та господарство". Запрошуємо всіх бажаючих!

02 DSC 682803 DSC 6848

Анонсы событий