1Субота 15 вересня 2018 року виявилася для харківʼян незвичайною і надзвичайно цікавою. Батьки, школярі і навіть зовсім малеча зібралися на майдані Свободи, де науковці і освітяни міста зробили для них справжнє свято – найбільший в Україні фестиваль популяризації науки «Наукові пікніки-8», який щороку відбувається просто неба.

Наукові пікніки 2018Студія Юного Архітектора ХНУМГ ім. О.М. Бекетова запрошує всіх любителів наукової творчості приєднатися до участі в Наукових пікніках, які пройдуть на пл. Свободи у круглому сквері перед Держпромом в цю суботу, 15 вересня, з 13:00!

3Четвертий рік поспіль до м. Харків приїжджало більш 700 освітян, на Четверту національну (не) конференцію для шкільних педагогів Edcamp Ukraine 2018, яка відбувалась 2-4 липня 2018 р.. Велика команда, яку очолює ідейний натхненник Олександр Елькін поширює простір інноваційних змін у системі освіти шляхом впровадження унікального досвіду експертів з різних куточків світу.

111 вересня 2018 року відбулася спільна нарада фахівців Центру доуніверситетської освіти і карʼєри з представниками факультетів і кафедр ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, відповідальними за профорієнтаційну роботу.

PlotnПлотницька Світлана Іванівна, д-р екон. наук, професор кафедри Менеджменту і адміністрування, прийняла участь у 4-му Міжнародному колоквіумі «Корпоративний брендинг, ідентичність, імідж та репутація» (COBIIR 2018), організований Мідлсекським Університетом (Middlesex University) та Університетом Калабрії (University of Calabria) 3-4 вересня 2018 року.

WoS CA 780x369Шановні науковці, запрошуємо вас на вересневу серію вебінарів про можливості платформи Web of Science українською мовою.

Заходи безкоштовні. Початок о 16:15. Необхідна попередня реєстрація за відповідними посиланнями.