19 – 20 січня 2017 року доц. Задорожний К.М. в рамках профорієнтаційної роботи кафедри інженерної екології міст провів серію майстер-класів на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, як одного із провідних навчальних закладів України, діяльність якого спрямована на організацію післядипломної освіти педагогічних працівників у Полтавському регіоні. ПОІППО здійснює підвищення кваліфікації педагогічних працівників 769 загальноосвітніх, 541 дошкільних і 87 позашкільних закладів освіти Полтавської області. 

Детальніше...

Главное18 січня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова в рамках Школи розвитку «Мер міста» пройшло чергове заняття для лідерів учнівського самоврядування за темою «Командоутворення в процесах реалізації міських проектів». Заняття провела доцент кафедри менеджменту і адміністрування, директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри Вікторія Мельман.

Детальніше...

objauthВ рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель Дворца труда (Харьков).

Автор модели – Деркач Игорь, факультет АДОМ
Детальніше...

Главное и фото 19 січня 2016 року директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри, доцент кафедри менеджменту і адміністрування Вікторія Мельман провела тренінг-семінар для учнівської молоді на тему «Лідерство = ефективне управління!?» на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Детальніше...

Фото 1Новий Рік – одне з найулюбленіших свят, яке очікують і весело святкують. Воно сповнене надіями на майбутнє. У новорічну ніч заведено загадувати бажання і заповітні мрії. Думається, що для іноземних громадян, слухачів підготовчого відділення нашого Університету, вже цього року деякі з омріяних бажань здійснились. Приїхавши на навчання до ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, громадяни Марокко, Йорданії, Туреччини, Палестини, Лівану та інших країн почали великий шлях до здобуття вищої освіти в Україні. Тут вони отримують не тільки необхідні знання і кваліфікацію з обраної спеціальності, а й долучаються до культури і традицій українського народу, який гостинно вітає їх на своїй землі.

Детальніше...

Викладачі кафедри ПМ і ІТ доц. Карпенко М.Ю., доц. Костенко О.Б. і доц. Дядюн С.В. 27.12.16р. зустрічалися зі студентами старших курсів Харківського радіотехнічного технікуму та виступали перед ними з презентацією нашого Університету та агітацією щодо вступу на його спеціальності.

Детальніше...

2016 12 14 Open Doors Day 17 02

Scopus Banner 01

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет