Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Home

Welcome to the University!

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

30 січня 2015 року: Проведення процедури захисту магістерських дипломних робіт студентами 6 курсу груп МУФЕБ-2012-Професіонал та МУФЕБ-2012-Аналітик

There are no translations available.

altЗахист магістерської роботи виступає заключним етапом підготовки студентів спеціальності 8.18010014 «Управління фінансово-економічною безпекою», якість її виконання та результати захисту підтверджують їх кваліфікаційний рівень. Студенти-випускники, відповідно до майбутньої кваліфікації, яку отримували за спеціальністю («Професіонал з фінансово-економічної безпеки» або «Аналітик з питань фінансово-економічної безпеки») представили на публічний захист набуті теоретичні знання, продемонстрували вміння використовувати їх у практичній діяльності при вирішенні конкретних фахових завдань. А також продемонстрували здатність аналізувати та узагальнювати результати новітніх наукових досліджень у галузі безпеки і застосовувати їх для вирішення прикладних проблем.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Read more...
 

Тренинг на тему «Психологические аспекты менеджмента в построении успешной управленческой карьеры»

There are no translations available.

altВ субботу 31 января кафедра «Менеджмента и маркетинга в городском хозяйстве» в рамках Дня открытых дверей провела тренинг на тему «Психологические аспекты менеджмента в построении успешной управленческой карьеры».

Полученные навыки помогут старшеклассникам определиться с правильным выбором дальнейшей профессиональной деятельности

 

На кафедрі геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна відбувся захист магістерських робіт

There are no translations available.

001Впродовж 28-30 січня 2015 року на кафедрі «Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна» відбувся захист магістерських робіт студентів 6 курсу спеціальності «Оцінка землі та нерухомого майна».

До уваги державної екзаменаційної комісії були представлені 19 магістерських робіт на актуальні теми, що торкаються сьогодення оціночної діяльності. Значна кількість студентів захистили свої роботи на «відмінно», крім того, 4 студенти отримали рекомендацію щодо вступу до аспірантури.

Таким чином, підсумки навчання першого набору студентів-оцінювачів можна вважати більш ніж успішними.

Read more...
 

Засідання методичної ради з питань професійної підготовки оцінювачів в Україні

There are no translations available.

Згідно Наказу Фонду державного майна України від 26.01.2015 р. № 88, з метою напрацювання пропозицій до проектів нормативно-правових актів з оціночної діяльності в Україні до складу робочої групи внесли наступних осіб:

- д.е.н., проф., директора Науково-виробничого центру «Оцінка, землеустрій та кадастр», завідувача кафедри "Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна" - Мамонова К.А.;

- заступника директора Науково-виробничого центру «Оцінка, землеустрій та кадастр», викладача кафедри "Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна" - Пиркову О.В.

27.01.2015 р. у приміщенні Фонду державного майна України м. Київ відбулося перше засідання методичної ради, у якому, прийняли участь д.е.н., проф., Мамонов К.А. та Пиркова О.В.

 

Пам'яті професора Антонова Віктора Леонідовича присвячується:

There are no translations available.

Антонов Віктор Леонідович

(1926 - 22.01.2015)

професор, доктор архітектури, засновник та завідувач кафедри проблем архітектури міського середовища

Read more...
 

24 января 2015 года прошел второй этап Открытого чемпионата идей и стартапов StartupInvest

There are no translations available.

image001В рамках интеграционного процесса Украины и Европы, 24 января 2015 года в Харьковском национальном университете городского хозяйства им. А.Н. Бекетова проходил второй этап Открытого чемпионата идей и стартапов StartupInvest. На суд экспертов были представлены разноплановые по тематике проекты, непосредственно связанные со спецификой образования студентов. Команду нашего университета представляли резиденты бизнес-инкубатора проект «Я заметен на дороге». Кроме этого были представлены команды других ВНЗ. Например, Национальный аэрокосмический университет им. Н. Е. Жуковского представила проект «WEB-приложение для редактирования курсовых, дипломных работ и рефератов», Национальный Фармацевтический Университет проект «Универсальные аминокислоты», а также студентами были представлены другие проекты «WEB-приложение для игр», «Лазерный самоучитель игры на гитаре» и др.

Read more...
 

Светотехнический международный форум

There are no translations available.

alt

С 20 по 21 мая 2015г. в г. Харькове при поддержке Министерства образования и науки Украины, Министерства регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины, Национальной академии наук Украины, Харьковской областной государственной администрации, Харьковского городского совета, состоится:

LEDLight | 2015
Светотехнический международный форум

Read more...
 

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція “Проблеми та перспективи розвитку державно-приватного партнерства у галузі житлово-комунального господарства”

There are no translations available.

На базі кафедри Правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова в лютому 2015 р. відбудеться Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція: “Проблеми та перспективи розвитку державно-приватного партнерства у галузі житлово-комунального господарства”

Прийом заявок на участь у конференції, тез доповідей – до 31.01.2015 р.

Запрошуємо колег до участі в конференції!

Робочі мови конференції: українська, російська.

Телефон для довідок:

(057) 707-32-77

E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Маркетингові технології у мистецтві в рамках міжнародного стажування за програмою Європейського обміну та підвищення мобільності Erasmus Mundus

There are no translations available.

Michele TrimarchiВикладачі кафедри Менеджменту та маркетингу в міському господарстві ХНУМГ імені О.М. Бекетова Діоба Альбіна та Світлана Плотницка отимали можливість відвідати майстер клас професора Болонського Університету Мішеля Трімарки за напрямом "Маркетингові технології у мистецтві в рамках міжнародного стажування за програмою Європейського обміну та підвищення мобільності Erasmus Mundus".

Мішель Трімарки є також професором в Університеті Флоренції і Технічному Університеті в Мілані (IULM) , є економічним експертом Регіональної комісії мистецтв в Італії (Regional Observatory for the Performing Arts), представником ECCOM і виконавчого комітета ICRICOM (UNESCO).

Read more...
 

Участь в семінарі з обговорення механізму реалізації законів України 13 січня 2015 року

There are no translations available.

altДиректор Центру Регіонального розвитку, завідувач кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства, д.е.н., проф. Димченко О.В. та к.е.н., доц. Величко В.В. 13 січня 2015 року взяли участь в семінарі з обговорення механізму реалізації законів України: «Про Державний бюджет України на 2015 рік», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин», «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який відбувся в приміщенні Харківської обласної ради.

Read more...
 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 94

Студенческое радио

1  2015

2

Видео-конференция

news1324965407

b studio_small_Logo

ХНУГХ им. А.Н. Бекетова – на 27-м месте по Украине

Другие сайты Университета

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

Social Buttons:

Infinity – International Fellowship IN trandisciplinarITY supported by Erasmus Mundus programme of the European Union

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Who on site

We have 83 guests online

dod

ZNO

DreamSpark

Расписание МКР для Android

google

НЕПРЕРЫВНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ!