З 11 липня розпочнеться вступна кампанія-2016 і абітурієнти зможуть подавати документи на вступ у навчальні заклади країни.

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова до цього почали готуватися завчасно і вже 1 липня відкрили спеціальний Центр сприяння подачі електронних заяв.

Цьогоріч є ряд нововведень під час вступної кампанії. Зокрема, при вступі на навчання для здобуття ОКР «Бакалавр» на основі повної загальної освіти на денну форму навчання, крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та зарахування поза конкурсом, подаються заяви лише в електронній формі.

Детальніше...

Шановні абітурієнти!

В зв'язку з нестабільною роботою Єдиної державної електронної бази з питань освіти інорфмація на сайті http://vstup.info/2016/i2016i316.html#vnz оновлюється несвоєчасно.

Для оперативного інформування абітурієнтів завантажуємо файл обсягів держзамовлення Університету на 2016 р.

Розподіл держзамовлення між освітніми програмами  за спецільностями 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 263 Цивільна безпека згідно протоколу №10 засідання приймальної комісії.

Наказом МОН України затверджени обсяги держзамовлення на спеціаліста і магістра ХНУМГ ім. О.М.Бекетова.

Розподіл держзамовлення по освітнім програмам на спеціаліста і магістра згідно протоколу №11 засідання приймальної комісії від 18.07.2016 р.

З повагою, приймальна комісія

ІНФОРМУЄМО ВАС ПРО МОЖЛИВІСТЬ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ КРЕДИТУВАННЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА*.

З умовами отримання пільгового кредиту можна ознайомитись у Профспілковому комітеті Університету (кімн. 221 ЦК, тел. 25-02) та в Управлінні соціально-економічного розвитку, планування та обліку Міськвиконкому (тел. 760-75-89).

Детальніше...

M K 0121.07.2016 в 11:00

в Университете

пройдет МАСТЕР-КЛАСС

«Образовательная программа «Управление проектами» в Менеджменте, Компьютерных науках и Информационных технологиях»

Мастер-класс проводится Кафедрой управления проектами в городском хозяйстве и строительстве факультета Менеджмента доктором технических наук, профессором Чумаченко Игорем Владимировичем.

На мастер-классе Вы получите полную информацию по специальностям:

073 Менеджмент.

- Менеджмент проектной деятельности

- Менеджмент организации местного самоуправления

112 Компьютерные науки и Информационные технологии.

- Управлениепроектами (IT-Project Management)

Детальніше...

03 37 липня команда Enactus Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова прийняла участь у щорічних Національних змаганнях Enactus Україна 2016 на базі Конгрес-Холу Космополіт, м. Київ. Змагання присвячені студентському підприємництву у наступних сферах: економіка, екологія та соціум.

Детальніше...

Для вступу на навчання за ОПП підготовки спеціалістів та магістрів за спеціальністю Будівництво та цивільна інженерія,

освітня програма МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО ТА ГОСПОДАРСТВО, вступний екзамен з іноземної мови відбудиться 27.07.2016 р.

о 9:00 в ауд. 318 ц.к.

Консультація 26.07.2016 р.

в 15:00, ауд. 318 ц.к.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2016 році вступний екзамен з іноземної мови є обов’язковим для вступу на навчання за ОПП підготовки спеціалістів та магістрів усіх спеціальностей.

01 1 Edited13 липня 2016 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова за організаційною підтримкою співробітників Центру регіонального розвитку та викладачів кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку було проведено круглий стіл з обговорення основних напрямків розвитку м. Харкова «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: Житлово-комунальне господарство, екологія, інженерна інфраструктура та транспорт».

Детальніше...

В березні 2016 року до викладачів кафедри міського будівництва звернувся настоятель Свято-Троїцького храму м. Зміїв протоієрей Олександр з проханням про допомогу. На цей час завершились внутрішні роботи в нижньому храмі і виникла необхідність в розробці проекту планування, благоустрою і озеленення території.

0102 

Детальніше...

MK 0114.07.2016 в 11:00

в Университете

пройдет МАСТЕР-КЛАСС

«Управление проектами: введение в специальность»

Мастер-класс проводится Кафедрой управления проектами в городском хозяйстве и строительстве факультета Менеджмента доктором технических наук, профессором Чумаченко Игорем Владимировичем.

Детальніше...

123

849x1200

Банер сайт магистры

банер 260216

Scopus Banner 01

День випускника ХНУМГ

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет

WaTra Logo engauswahl 1 final Christian 1

Pamyatnik O M Beketovu

Анонси подій