22 марта 2017 года состоялась первая встреча учителей с различных школ города Харькова и области с экономическим уклоном с целью повышения квалификации. Встреча организована и проведена директором Центра международной деятельности и образования, к.э.н., доц., Бибик Н. В. Тема занятия - "Предпринимательство".

Детальніше...

На сьогоднішній день профорієнтаційна робота є невід’ємною частиною діяльності університету. У зв’язку з цим 22 березня 2017 р. викладачі кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Коюда О.П. та Рудаченко О.О. разом зі студенткою 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Смолянінова К. відвідали Дергачівську гімназію № 3.

Детальніше...

проект 3Студенти факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва взяли участь у конкурсі «Житловий комплекс по вул. Єлизаветинській», який проводив АТ «Трест Житлобуд-1» у період з 10.02.2017 р. до 13.03.2017 р. Метою конкурсу було запропонувати концепцію розміщення житлових будинків, майданчиків відпочинку, автостоянок в єдиному архітектурному ансамблі, який повинен розташовуватися в районі ж/д станції «Левада» в пішій доступності від станції метро «проспект Гагаріна».

Детальніше...

IMG 004016 березня 2017 року  в Палаці дітей та юнацтва м. Києва відбулась визначна й урочиста подія освітньої галузі України – відкриття VIII міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та V міжнародної виставки освіти за кордоном „World Edu”, організатором яких є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України.

Детальніше...

objавторВ рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель Харьковской гимназии №24.


Автор модели – Махова Анастасия, факультет АДОМ
Детальніше...

фото 416 березня 2017 року ХНУМГ імені О.М. Бекетова взяв участь у ярмарку професій «Професія твоєї мрії», що проводився Харківським міським центром зайнятості в Палаці дитячої та юнацької творчості «ІСТОК». Цей захід спрямований на підвищення поінформованості майбутніх абітурієнтів та профорієнтаційну роботу зі старшокласниками. Ярмарок відвідали більш ніж 700 учнів шкіл, коледжів та технікумів м. Харкова.

Детальніше...

фото 215 березня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради відбувся круглий стіл «Управління проектами сталого розвитку міст», в ході якого слухачі школи розвитку «Мер міста» презентували ідеї проектів міського розвитку експертам – провідним викладачам Університету.

Детальніше...

1З 13 по 15 березня 2017 р. у місті Кам’янське Дніпропетровської області відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Електротехніка та електромеханіка».

Детальніше...

дод 08 04 2017 баннер1

prof mecht 08.04.17

yv banner

турнир биология банер

beketov 155

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет