125 квітня стартував міжнародний спільний проект «ЗУСТРІЧ АРХІТЕКТУРНИХ НАПРЯМІВ», в якому беруть участь викладачі і студенти архітектурних факультетів: Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, Технічного університету Нюрнбергу ім. Георга Сімона Ома та Харківського національного університету будівництва і архітектури.

Детальніше...

Вітаємо Кайданник Оксану Борисівну, начальника відділу кадрів, з перемогою у Всеукраїнському професійному конкурсі «Кадровик року – 2016» у номінації «ТОП-20» кращих кадровиків України!

Конкурс проводився із грудня 2016 року до березня 2017 року. За звання «Кадровик року – 2016» змагалися понад 300 фахівців кадрової справи та управління персоналом з різних куточків України.

Детальніше...

Шановні викладачі!

Повідомляємо вам, що триває передплата на періодичні видання (2-е півріччя 2017 року). З замовленнями звертатися до бібліотеки: відділ комплектування і наукової обробки літератури (начальник відділу Туманова Олена Миколаївна).

Детальніше...

224 - 25 квітня у ході робочої поїздки проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку університету Євгеній Володимирович Грицьков від імені Університету уклав низку договорів та взяв участь у декількох зустрічах:

Детальніше...

image00125 квітня 2017 року на базі Харківського національного університету  міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся «Національний ярмарок вакансій для об’єднаних територіальних громад» за ініціативи та підтримки Асоціації Міст України.

Мета заходу – зустріч представників органів місцевого самоврядування зі студентами старших курсів та випускниками, презентація можливостей працевлаштування та кар’єрного зростання, а також обговорення напрямів співпраці ОТГ Харківської області з ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

26 квітня під керуванням д.е.н., професора, завідуючої кафедри «Економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку» Димченко О.В., к.е.н. доцента Бурак Е.Н., к.е.н. Покуци І.В. і студентки 5 курсу Коротеева А.С. відбулася студентська науково-практична конференція «Сталий розвиток міст».

Детальніше...

25 квітня 2017 року у Залі засідань музейного комплексу Університету відбулось друге засідання експертної ради номінації «Рідному Харкову – сталий розвиток» міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив».

На засіданні було підведено підсумки оцінювання сорок одного студентського проекту з вищих навчальних закладів м. Харкова та визначено 25 робіт, які вийшли у ІІ етап Конкурсу (згідно Положення про проведення Конкурсу).

Детальніше...

25 апреля в Харьковском национальном университете городского хозяйства имени А.Н. Бекетова состоялось открытие Х Всеукраинской студенческой научно-технической конференции «Устойчивое развитие городов», в работе которой принимают участие 1 037, в том числе 26 студентов из других вузов: Харьковского национального автомобильно-дорожного университета; Харьковского национального технического университета сельского хозяйства имени Петра Василенка; Харьковского национального университета радиоэлектроники.

Детальніше...

З 19 по 21 квітня 2017 р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія», у якому брала участь студентка 2-го курсу факультету менеджменту ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Челомбітько Марія Вадимівна за підготовки викладачів кафедри філософії і політології.

Детальніше...

Alumni Banner2017

оп1

beketov 155

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет