01 PB261028 Edited26.11.2015 р. на кафедрі геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна відбувся круглий стіл та презентація нового обладнання Leica від співробітників Навігаційно–геодезичного центру. Перед студентами та викладачами кафедри презентував новітні технології, бладнання нового покоління та показував майстер клас вихованець кафедри Умніцин Володимир Володимирович.

На презентації був представлений електронний тахеометр нового покоління Leica FlexLine, розроблений компанією LeicaGeosysytems та багато іншого цікавого обладнання.

Детальніше...

123ПОДЯКАКолектив кафедри Основ архітектурного проектування і рисунку вітає старшого викладача Коровкіну Г.А. з отриманням почесних подяк за плідну працю та організаційні заходи в рамках «Школи молодого архітектора», керівником якої вона є.

01 EditedПідвищення професійної майстерності є обов’язковою умовою роботи екскурсовода. Але така вимога є цілком справедливою і для роботи педагога. Ось як це вміють вдало поєднувати на кафедрі туризму і готельного господарства.

24.11.2015 доц., к.г.н., екскурсовод Поколодна М.М. та ст. лаборант кафедри Гардаушенко Н.А. приймали участь у Презентації нового туристичного маршруту і презентації книги Миколи Шемета «Варвара Karinska. Iнтерпретації", яка відбувалася в шикарному "Арт-готелі "ІРИС" (м.Харків, вул.Пролетарська, 6А, м. Площа Повстання).

Ім’я цієї талановитої харків’янки донедавна не було відомо навіть багатьом краєзнавцям, але завдяки плідним зусиллям Миколи Шемета – наукового співробітника «Музею знаменитих харків’ян ім. К.І. Шульженко» ситуація кардинально змінилися. Микола Шемет досліджував життєвий і творчий шлях цієї видатної жінки протягом 10 років що й стало приводом для підготовки солідного видання про голівудського костюмера, художника балетного і театрального костюму з світовим ім’ям, яке більш відоме за кордоном як BarbaraKarinska.

Детальніше...

На третьем этапе конкурса члены жюри ознакомились с работами, прошедшими в полуфинал и оценили проекты по следующим критериям: архитектурная и конструктивная формы, оптимальное использование стальных конструкций (в жюри конкурса вошли 9 ведущих архитекторов Украины – А. Попов, А. Савельев, А. Струлев, А. Пашенько, Д. Аранчий, Занди Клеменс Физан, С. Махно, С. Юнаков, Ю. Беликов).

Детальніше...

До Вашої уваги доступні презентації дисциплін гуманітарного блоку вільного вибору студента.

Ознайомитись зі змістом курсів вільного вибору, отримати консультацію викладача курсу можна на сайті cdo.kname.edu.ua в курсі «Вільний вибір 2015».

01Дистанционное обучение ХНУГХ

Центр дистанционного обучения Харьковского национального университета городского ...

Подробнее...