До Вашої уваги оприлюднено сформовані віртуальні групи для вивчення дисциплін вільного вибору. Для ознайомлення зі списками перейдіть за наступними посиланнями:

Детальніше...

22-25 вересня 2016 р. в Полтаві відбувся фестиваль про сучасне містота його суспільство “Майстерня міста”. Фестиваль ставмісцем для презентації і обговорення новаторських ідей щодо розвитку міста, демонстрації цікавих рішень урбан-дизайнерів з елементами інклюзивності та гендерними візіями. Актуальною темою для обговорення учасниками майстерні стала «Місто рівних можливостей».

Детальніше...

webofscienceШановні науковці, повідомляємо вас про те, що у залі інформаційного сервісу наукової бібліотеки продовжується реєстрація у Web of Science! Після реєстрації у бібліотеці ви зможете користуватися Web of Science з будь-якого персонального комп'ютера під час дії тестового доступу.

Детальніше...

22 та 23 вересня в рамках тижня Німеччини в Харкові Університет відвідали два німецьких професори.
22 вересня доктор Марк Каммербауер презентував лекцію на тему міського та сільського простору, їх розвитку та взаємодії.
23 вересня відбувся круглий стіл за участю професора Флоріана Фішера та професорсько-викладацького складу та студентів факультетів АДОМ та будівельного.

Детальніше...

Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи23 вересня 2016 року у Харкові відбувся VIII Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», в якому взяли участь близько 30 міжнародних делегацій, посли США, Канади, Індії, Бразилії, В'єтнаму, Албанії, Румунії, Словенії, Македонії, Азербайджану та Індонезії.

Крім дипломатичного корпусу, на форумі взяли участь експертні та бізнесові кола країн Європи, Азії, Південної та Північної Америки і міжнародні організації.

Детальніше...

Круглый стол 1022 сентября во втором конференц – зале прошел круглый стол при поддержке Харьковского молодежного городского совета, на котором студенты услышали истории взлётов и падений, а также секреты успеха знаменитых спортсменов, а именно:

Детальніше...

2В 2016 году уже ставшее традиционным для города мероприятие «Ночь Науки в Харькове» пройдет под общей тематикой урбанистки и развития городов. В связи с этим выбор университета, в котором торжественно откроют мероприятие, был сделан в пользу Харьковского национального университета городского хозяйства имени А.Н. Бекетова, как профильного высшего учебного заведения в сфере развития городов и территорий.

Детальніше...

Scopus Banner 01

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет

WaTra Logo engauswahl 1 final Christian 1