Основні заходи

30 серпня о 12-й годині

Відкриття пам’ятника ОЛЕКСІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ БЕКЕТОВУ

31 серпня

Засідання Вченої ради університету

Конференц-зал №1

Початок о 9-й годині

Загальні збори колективу університету

Про підсумки діяльності Університету у 2015- 2016 навчальному році та основні завдання щодо реалізації Стратегії розвитку ХНУМГ ім. О.М.Бекетова до 2020 року.

Початок в 10 год. 30 хв.

1 вересня

Посвячення першокурсників у студенти

Площа перед головним входом до Університету

Початок о 10-й годині

Харківський національний університет міського господарства імені О М. Бекетова оголошує в 2016 році прийом до аспірантури і докторантури за наступними спеціальностями:

Детальніше...

image001

18 - 22 липня студентка кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, Іванів Христина взяла участь у П'ятій ювілейній Всеукраїнській студентській школі зі сталого місцевого розвитку. Школа, організована Освітньою мережею сприяння сталому місцевому розвитку, проходила в місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області за сприяння спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) за підтримки Кам’янець-Подільської міської ради.

Детальніше...

IMAG0935 EditedС 18.07.2016 г. по 29.07.16 г. по инициативе общественной организации «Открытая Общественная Платформа «Новая Полтава» проходили занятия с действующими и будущими председателями ОСМД по тематике «Организация и управление деятельностью объединений совладельцев многоквартирного дома». По отзывам слушателей, занятия прошли на высшем уровне с желанием дальнейшего сотрудничества.

Детальніше...

Прохання терміново перевірити завантаження скан-копії додатку до атестату в Ваш кабінет вступника. Абітурієнти, які на цей час не завантажили скан-копію додатку до атестату - завантажте її до 18:00 27.07.2016 р.

Ще краще - терміново надішліть свою скан-копіію додатку до атестату на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Співробітники приймальної комісії завантажуть Вашу скан-копію безпосередньо в Вашу карту в Єдиній Державній Базі Освіти нашого Університету.

Перевірте також, чи правильно Ви внесли середній бал атестату.

Абітурієнти, в кабінетах вступника яких буде відсутня скан-копія додатку до атестату про повну загальну середню освіту, будуть недопущені до участі в конкурсі на місця держзамовлення.

З повагою,
Приймальна комісія

З 11 липня розпочнеться вступна кампанія-2016 і абітурієнти зможуть подавати документи на вступ у навчальні заклади країни.

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова до цього почали готуватися завчасно і вже 1 липня відкрили спеціальний Центр сприяння подачі електронних заяв.

Цьогоріч є ряд нововведень під час вступної кампанії. Зокрема, при вступі на навчання для здобуття ОКР «Бакалавр» на основі повної загальної освіти на денну форму навчання, крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та зарахування поза конкурсом, подаються заяви лише в електронній формі.

Детальніше...

123

849x1200

Банер сайт магистры

2016 08 05 Pidgotovchy kursy

банер 260216

Scopus Banner 01

День випускника ХНУМГ

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет

WaTra Logo engauswahl 1 final Christian 1

Pamyatnik O M Beketovu

Анонси подій