ДЕПАРТАМЕНТ НАУКИ І ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА

Шановні учні !

Запрошуємо Вас взяти участь в обласному конкурсі наукових робіт учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

«Розвиток сучасного підприємництва»,

що відбудеться 18 квітня 2018 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Учасники разом зі своїми науковими керівниками подають наукові роботи на розгляд конкурсної комісії.

Конкурсна комісія відбирає учнівські наукові роботи, які відповідають вимогам та запрошує (надсилає офіційні запрошення) на підсумковий форум Обласного конкурсу «Розвиток сучасного підприємництва», який буде проводитись 18 квітня 2018 року.

Підсумковий форум проводиться у вигляді публічного захисту учнівських наукових робіт.

Кращі учнівські наукові роботи буде відзначено грошовими преміями, цінними подарунками, а також сертифікатами.

Адреса Організаційного комітету:

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

61002, Україна, місто Харків, вулиця Маршала Бажанова, 17,

кафедра Економіки підприємств, бізнес адміністрування і регіонального розвитку, каб. 425 (ЦК), Конкурс «Розвиток сучасного підприємництва»

Телефони для довідок:

асистент кафедри ЕПБАРР – Кухтін Катерина Валеріївна

+38 (050) 911 00 43, +38 (067) 920 65 10

к.е.н., старший викладач кафедри ЕПБАРР – Владимирова Марія Сергіївна +38(066)9130373

Календар конкурсу:

Прийом робіт на конкурс  до 01.03.2018 р.
Розгляд робіт конкурсною комісією 02.03 -10.04.2018 р.
Проведення підсумкового форуму конкурсу 18.04.2018 р.

Форма подання наукової роботи на конкурс

Положення про проведення обласного конкурсу наукових робіт учнів 9-11 класів «Розвиток сучасного підприємництва»

bannerPodkusry

Олімпіада ХНУМГ