24 та 25 ЧЕРВНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Співробітники:

Гусєва Римма Миколаївна, Відділ контрактної підготовки фахівців, інженер

Котеленець Вікторія Віталіївна, студентський клуб, керівник театрального колективу

Діденко Олена Михайлівна, світлотехніки і джерел світла, асистент - кандидат наук

Єгорова Валерія Ігорівна, факультет денного навчання, ст. iнспектор


Бурсікова Тетяна Євгенівна, фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, завідувач навчальної лабораторії

Гусєва Юлія Юріївна, управління проектами в міському господарстві і будівництві, доцент - доцент, кандидат наук

Хургін Олександр Костянтинович, господарський відділ, натирач пiдлоги

Бабій Микола Іванович, група капітального ремонту, столяр 2 розряду

Добробаба Ірина Миколаївна, фізики, старший лаборант

Студенти:

Авдієнко Крістіна Володимирівна, М, 1, ГРС 2017-1

Альшавабкех Ракан Салем Мохаммад, БУД, 4, ПЦБ 2014-2

Асєєва Ельвіра Сергіївна, ЕП, 3, ОіА 2015-1

Балабасьова Валентина Михайлівна, АДОМ, 1, А 2017-1

Бузівський Володимир Миколайович, АДОМ, 1, МБГ 2017-2у

Гавриленко Вероніка Ігорівна, М, 2, ПУiА 2016-1

Зінченко Аліна Віталіївна, М, 4, МГКТС 2014-1

Іваха Антон Борисович, ЕОМ, 3, СДС 2015-1у

Красницький Олексій Олександрович, ТСТ, 2, ЕТ 2016-2у

Кривошеєв Вячеслав Юрійович, АДОМ, 2, МБГ 2016-1у

Кулаков Владислав Сергійович, IМЕМ, 3, ЕОНС 2015-1

Куліненко Аліна Миколаївна, ТСТ, 2, ТТ 2016-1

Лєнчик Олена Володимирівна, IМЕМ, 1, ЦІ ВВ 2017-1

Лінейна Мілена Іванівна, ТСТ, 1, ЦЗ 2017-1

Мальцева Поліна Владиславівна, ЕП, 4, ОіА 2014-1 Пр

Нечволод Владислав Олексійович, ЕОМ, 2, ЕСЕ 2016-1

Руденко Анна Олександрівна, IМЕМ, 3, ТГВ 2015-1у

Стовбиренко Владислава Вікторівна, ЕП, 4, ЕП-Пр 2014-2

Ходжамкулієв Фарід , М, 3, МОМГ 2015-2

Чернавіна Надія Вікторівна, АДОМ, 3, МБГ 2015-2у

Явтушенко Анна Валентинівна, АДОМ, 1, А 2017-2


Бабій Микола Іванович, АДОМ, 1, МБГ 2017-3у

Багдад Абір , АДОМ, 4, А 2014-1

Бочарнікова Катерина Анатоліївна, ТСТ, 3, ТТ 2015-3

Васильєв Стефан Валерійович, ЕОМ, 3, СДСа 2015-1

Голубенко Максим Володимирович, ЕОМ, 3, ЕСЕ 2015-1у

Горячева Ганна Євгенівна, АДОМ, 1, А 2017-2

Зубко Неллі Юріївна, М, 2, КН 2016-1

Ковалевський Валерій Ігорович, IМЕМ, 3, ТГВ 2015-1у

Орлов Сергій Володимирович, ТСТ, 4, ЕМ 2014-2

Статівка Владислав Володимирович, ТСТ, 5, М ЕТ 2017-1

Трухан Марина Леонідівна, М, 2, ТУР 2016-1

Цененко Анастасія Сергіївна, М, 5, М МО 2017-1

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

bannerPodkusry

анкета для розміщення вакансії

69526 1

Сейчас 342 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте