18 -  23 СІЧНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

СПІВРОБІТНИКИ

18/01

Грінін Олег Володимирович, систем електропостачання та електроспоживання міст, завідувач навчальної лабораторії

Плахтій Олександр Андрійович, прикладної математики і інформаційних технологій, доцент - кандидат наук

19/01

Резнік Петро Аркадійович, будівельних конструкцій, старший викладач - кандидат наук

Ткаченко Ірина Олександрівна, транспортних систем і логістики, доцент - кандидат наук, до 2-х років

Коваленко Юрій Леонідович, інженерної екології міст, доцент - с. н, с., кандидат наук

Вотінов Максим Алекович, основ архітектурного проектування, доцент - доцент, к. н., в. о. завідувача кафедри

20/01

Зозуля Володимир Вікторович, інформаційно-обчислювальний центр, провідний інженер-електронік

Далека Василь Хомич, електричного транспорту, професор - професор, доктор наук

Петченко Олександр Матвійович, фізики, завідувач кафедри - професор, доктор наук

Сегодіна Ірина Євгенівна, сектор оперативної поліграфії ІОЦ, інженер-програміст 1 категорії

Рудаченко Ольга Олександрівна, економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, старший викладач - кандидат наук

Дерід Світлана Леонідівна, наукова бібліотека, бiблiотекар

21/01

Алєксєєв Володимир Борисович, теоретичної і будівельної механіки, завідувач навчальної лабораторії

Макаренко Людмила Миколаївна, Відділ технічних засобів навчання, iнженер

Крохмаль Алла Миколаївна, іноземних мов, доцент - доцент, кандидат наук

Дроботова Євгенія Миколаївна, Відділ з організації та проведення студ. олімпіад, конкурсів різного спрямування та рівня, iнженер

22/01

Зубенко Анна Володимирівна, фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, доцент - кандидат наук

Копач Ірина Іванівна, хімії, завідувач навчальної лабораторії

Світлична Тетяна Іллівна, відділ охорони, сторож

Ляміна Анжеліка Миколаївна, навчально-тренінговий центр готельного господарства, фахівець з організації побутового обслуговування

Семенова Вікторія Анатоліївна, відділ матеріально-технічного постачання, завiдувач складу

23/01

Вакуленко Катерина Євгеніївна, транспортних систем і логістики, доцент - доцент, кандидат наук

Богдан Наталія Миколаївна, туризму і готельного господарства, доцент - доцент, кандидат наук

Журба Андрій Олександрович, експлуатаційно-технічний відділ, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 3 розряду

Крайнова Ірина Юріївна, господарський відділ, прибиральник службових примiщень

Бабич Сергій Павлович, експлуатаційно-технічний відділ, оператор теплового пункту 2 розряду

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Сейчас 162 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте