118 – 20 квітня 2018 року представники кафедри інженерної екології міст Університету прийняли участь у стартовому семінарі, присвяченому презентації програми ERASMUS+ INTENSE (Integrated Doctoral Program for Environmental Policy, Management and Technology), у якому наш Університет виступає в якості асоційованого партнера.

2Семінар проходив у ХНУ імені В.Н. Каразіна за участі представників Естонського університету природничих наук (Естонія), Центральноєвропейського університету (Угорщина), компанії ERDA RTE (Нідерланди), Уппсальського університету (Швеція), університету Західної Аттіки (Греція), Університету Вармії та Мазур в Ольштині (Польща), Українського НДІ екологічних проблем, ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», Одеського екологічного університету, Інституту екології карпатського регіону.

Старші викладачі кафедри ІЕМ Чернікова О.Ю., Дядін Д.В., Хандогіна О.В. презентували наукові напрями, що впроваджуються на кафедрі та можуть бути продовжені в рамках проекту INTENSE.

Також співробітники кафедри взяли участь у заходах Інформаційного дня Програми ЄС Еразмус+, що проводився 19 квітня 2018 року Національним Еразмус+ офісом в Україні в ХНУ імені В.Н. Каразіна.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018