ДОМ реклама1

Шановний абітурієнт,

кафедра Дизайну та образотворчого мистецтва вітає тебе!

Ти шукаєш найкраще місце для навчання? У тебе виникають питання?

5 питань на які у нас є відповіді:

ЧОМУ САМЕ НАША КАФЕДРА?

Міста майбутнього – креативні міста, де основними дійовими особами стануть митці (дизайнери, художники, архітектори), які будуть формувати нові обличчя мегаполісів.

Метою кафедри є впровадження в мистецьку практику інноваційних технологій у вирішенні творчих, теоретичних і практичних завдань.

Ми формуємо покоління тих, хто буде створювати актуальне художнє середовище міст майбутнього.

КОГО МИ НАВЧАЄМО?

ДИЗАЙНЕРІВ за освітніми кваліфікаціями:

• дизайн промислових об'єктів (малі архітектурні форми, об’єкти інтер’єру та екстер’єру, промислова скульптура, візуалізація та фотореалістика об’єктів міського середовища)
  • дизайн візуальних комунікацій (графічний дизайн, зовнішня та внутрішня реклама, ігрова реклама, експозиційно-виставковий дизайн)
  • мультимедійний дизайн (аналогові та цифрові медіа, WEB-дизайн, мультимедіа в міській інфраструктурі)

ХУДОЖНИКІВ за освітніми кваліфікаціями:

• вільна графіка (графіка та художня анімація, книжкова графіка, рекламна графіка)
  • сакральне мистецтво (іконопис, монументальне мистецтво, церковний текстиль та вбрання, храмова архітектура та інтер’єр)
  • сценографія (сценографія видовищ та подій у просторі міста, мультимедійна сценографія, декораторське мистецтво)

В межах загальної підготовки студенти мають можливість обрати для поглибленого вивчення окремі сертифікатні програми:

• Медіамистецтво
  • Фотомистецтво
  • Брендинг
  • 3D моделювання об’єктів інтер’єру
  • Анімаційний дизайн

ЯК МИ НАВЧАЄМО?

В основі концепції підготовки фахівців — комплексний міждисциплінарний підхід, що дозволяє сформувати професіонала, який працює на рівні продукування і втілення художніх ідей шляхом синтезу засобів виразності різних видів мистецтв (пластичних, динамічних, видовищних), що відповідає сучасним вимогам. Фактично — це не вузькопрофільний, а самодостатній фахівець-проектант сучасного візуального середовища.

В навчальних курсах поєднано базову підготовку класичної мистецької освіти з актуальними методами викладання, опануванням цифрових технологій, сучасними поглядами на мистецтво, практичною підготовкою та технічної грамотністю.

Синергія в знаннях та комплексний підхід у реалізації практичної дизайнерської та образотворчої діяльності дозволяє підготувати фахівців нової формації, здатних:

• відчувати дійсність та втілювати ідеї як художники
  • критично мислити та управляти креативним процесом як дизайнери
  • володіти сучасним цифровим інструментарієм та традиційними техніками створення арт-продуктів
  • презентувати себе на сучасному професійному ринку
  • орієнтуватися на потреби людини

Кафедра має потужну лабораторну базу: лабораторії 3D моделювання, інформаційного моделювання (BIM), інформатики та комп'ютерної техніки, світлового дизайну, теле-відео комунікацій, мультимедійного дизайну та анімації, комплекс архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE».

ХТО НАВЧАЄ?

Твоїми наставниками на 4 роки стануть професіонали, які поєднують наукову, педагогічну та практичну творчу і фахову діяльність, а також запрошені провідні фахівці у різних галузях сучасного мистецтва та дизайну, які мають міжнародне визнання.

Очолює кафедру доктор мистецтвознавства, професор Оленіна Олена Юріївна. Серед викладачів кафедри 6 кандидатів наук, 4 професора, 6 доцентів, Заслужені діячі мистецтв та Народні художники України.

ЩО ТОБІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ?

Здати ЗНО (українська мова та література, історія України) та творчий конкурс.

За необхідністю пройти навчання на підготовчих курсах: 707-33-20.

Прийти з документами за адресою: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, у Приймальну комісію: 707-33-26,

Якщо виникли питання, написати нам Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Памятай!

На тебе чекає «ДОМ» – кафедра, де народжується

актуальний дизайн та мистецтво майбутнього!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018