Співробітники Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова приймають участь у науковому проекті Університету «Енциклопедія житлово-комунального господарства України» (ЕЖКГ).

Даний проект розпочато з ініціативи Ректора проф. В. М. Бабаєва у 2014 році. Цей науковий проект на сьогоднішній день без перебільшення є унікальним.

Робота бібліотекарів полягає у зборі та опрацюванні інформації, необхідної науковцям для написання статей, які будуть в подальшому розміщені у ЕЖКГ. Пошук інформації здійснюється з використанням власних документальних фондів, а також фондів ХНБ ім. В. Г. Короленка та ЦНБ ім. В. Н. Каразіна.

Наразі працівниками бібліотеки опрацьовано журнал «Городское дело» за період із 1909 по 1918 рр. Із великої кількості матеріалу бібліотекарями було виявлено понад 1 тис. статей за тематикою ЕЖКГ, зроблено аналітичний опис з короткою анотацією, сфотографовано матеріал, створено електронну базу статей.

Усі зібрані матеріали було передано куратору проекту к.е.н., доценту кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Олені Миколаївні Бурак.

 

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Баннер

bannerPodkusry

 

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

Сейчас 149 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте