121 лютого 2018 року у Науковій бібліотеці університету відбулося урочисте відкриття виставки графіки українського художника Олега Кіналя «Князі України-Русі. Історія еліт». На виставці представлено 18 портретів українських князів та королів двох династій – Галицької та Острозької, правління яких відбувалося упродовж майже 700 років.

Захід відкрила модератор проекту, член Спілки журналістів України, лауреат премії ООН в галузі телебачення Тетяна Бабіна. Вона розповіла про проект «Князі України-Русі. Історія еліт», висловила щиру подяку директору НБ Н. О. Євсюковій та колективу бібліотеки за організацію виставки та сподівання на подальшу співпрацю.

7Гості заходу та бібліотекарі із великою зацікавленістю переглянули фільм «Грані часу. Князі», який демонструвався у читальному залі №1, та дізналися про ідею створення портретів князів та королів України-Русі, тривалу роботу художника, ознайомилися з його планами на майбутнє.

Після перегляду було проведено екскурсію виставкою, де відвідувачі змогли дізнатися цікаві факти про кожного із представлених видатних історичних постатей та обмінятися своїми враженнями.

Щиру подяку висловлюємо художнику Олегу Кіналю, Наталії Кутній-Кіналь, модератору проекту Т. Бабіній, бібліотекарю Харківської обласної бібліотеки для дітей О. М. Ніколаєнко за допомогу в організації виставки, всім науковцям та студентам університету, які відвідали експозицію.

Запрошуємо всіх охочих поринути в історичне минуле України!

Демонстрація виставки «Князі України-Русі. Історіяеліт» буде проходити у читальному залі №1 Наукової бібліотеки

21.02 – 28.02. 2018 р. з 8.00 до 17.00, крім неділі.

Баннер Довідника 2018

bannerPodkusry