1В рамках Програми взаємодії ЗНЗ та ВНЗ, що діє за ініціативи Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, Харківського університетського консорціуму працівники Харківського національного Університету імені О.М. Бекетова.

3 лютого 2018 року провели чергові заняття з випускниками Золочівського району. Кандидат біологічних наук, доцент кафедри інженерної екології міст Задорожний К.М. провів планові заняття з біології.

Заступник директора центру заочного навчання Яцюк Микола Володимирович та викладач кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем Радзінська Юлія Борисівна виступили перед випускниками шкіл та ознайомили їх з основними напрямами діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова, роз’яснили правила вступу до ВУЗів у 2018 році, розповіли про підготовчі курси до ЗНО, школи розвитку для школярів за різними напрямами.

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry