Українська вища школа послідовно інтегрується в єдину Європейську освіту. Двадцять років тому почалася підготовка магістрів і велика кількість їх вийшли зі стін нашого Університету. Багато поколінь студентів та викладачів створювали історію нашої Альма-матер.

Наш випускний - це ще одна її яскрава сторінка. Прощання з Університетом – це урочиста та сумна хвилина, попереду у випускників складна і сподіваємось, щаслива та світла дорога у Велике життя! Але перш ніж зробити цей хвилюючий крок вперед у майбутнє, не забудьте взяти з собою все саме найкраще, що дали вам роки навчання у нашому рідному Університеті.

Першим привітав випускників ректор, професор Володимир Миколайович Бабаєв. Кращі магістри отримали дипломи,та за високі показники у навчанні, за участь у науково-дослідницькій роботі та громадському житті Університету були нагороджені Почесними грамотами ректорату,та Харьківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Від іноземних студентів привітав випускників Мохамад Хуссан Хассан Ібрахім – громадянин Республіки Судану, студент Будівельного факультету.

Випускникі казали щирі слова подяки деканам факультетів, за їх високий професіоналізм, за турботу і увагу до студентів. Їх інтелігентність, батьківська і материнська мудрість додає нам сили і впевненості в майбутньому. За роки студентства вони зустрічаємося з великою кількістю викладачів з різних дисциплін, багато з них запам’ятаються як щирі наставники, які навчали іх самостійності, працьовитості, чуйності та відданості обраній спеціальності.

Всі випускники підвелися, та подарували шквал оплесків всім викладачам! Важко вибрати з величезної кількості професорів, доцентів, кураторів, асистентів кращого, назвати їх усіх не можливо, і випускники вирішили провести голосування за номінаціями: «Найвимогливіший викладач» - професор кафедри філософіі Позиніч Станіслав Миколайович, «Самий позитивний викладач» - доцент кафедри будівельних конструкцій Мазур Василь Андрійович.

Від викладачів також привітала випускників піснею викладач кафедри ЕТ Козлова Ольга Сергіївна. Ширі слова напуття на майбутнє дали випускникам батьки випускниці Будівельного факультету Стеценко Тетяни випускники нашого Університету 1999 року Стеценкі Ірина Миколаївна та Олександр Леонідович. За традицією свято, присвячене врученню дипломів, ведуть випускники. Наш випускний не став виключенням – ведучі: випускники факультету Менеджменту Валерія Хорохоріна та Микола Вінниченко.

На святі випускників виступили краші колективи студенського клубу: народна аматорська вокальна студія «Bellissimo»- кер. Наталія Чеботкова, коллектив бального танцю «Sky dance»- кер. Олександра Мовлік, вокальний гурт «Атріум» - кер. Анастасія Блінкова, вокальна студія «Bellijan»- кер. Юлія Мірошнікова.

facebook  instagram

Вступ заочне відділення бакалаврат ХНУМГ