ttt13 листопада пройшла зустріч студентів 1 та 2 курсів Будівельного факультету із Ректором Володимиром Миколайовичем Бабаєвим. Будівельний факультет відкрив серію таких зустрічей цього року.

Володимир Миколайович, до речі, сам випускник спеціальності промислове та цивільне будівництво, зазначив, що головним завдання кожного студента є навчання. Університет дає багато додаткових можливостей для саморозвитку та реалізації власного потенціалу, проте, без бажання самого студента, жодна можливість не може бути реалізована.

У рамках заходу відбулася презентація учбово-методичної, міжнародної роботи, інноваційного центру та студентських громадських організацій. Студентам розповіли про можливості вибору дисциплін, роботи із програмним забезпеченням Microsoft, яка стала можливою завдяки співпраці Університету та корпорації Microsoft, програми стажувань за кордоном та можливості щодо отримання грантів. Однією із найголовніших вимог до конкурсантів, що беруть участь у боротьбі за міжнародні гранти є громадська активність студентів. Про можливості реалізації власного лідерського потенціалу та організаторських здібностей йшлася мова у презентації роботи студентського сенату та профкому студентів.

viber image

Студенти поцікавилася у Володимира Миколайовича подальшим розвитком нової спеціалізації на Будівельному факультеті – інженер-технолог. Ця спеціалізація почала розвиватися у рамках співпраці Університету та Харківського плиткового заводу. На разі, на факультеті ведеться підготовка фахівців у групах промислового та цивільного будівництва-технологів. Які додатково до фаху інженера отримують теоретичну та практичну підготовку за напрямом «інженера-технолога». Ця співпраця буде розвиватися і в подальшому, зокрема на черзі відкриття нових лабораторій кераміки, які дозволять студентам опанувати новітні технології виробництва керамічних матеріалів.

Наприкінці зустрічі Ректор побажав студентам не втрачати шанс реалізувати свій потенціал в Університеті, адже ті можливості, які мають студенти-бекетівці багато в чому унікальні, та допоможуть отримати додаткові знання та навички, що обов’язково стануть в нагоді у майбутньому.

Після зустрічі студенти Будівельного факультету поділилися своїми враженнями.

«Я очень много узнал для себя сегодня. Университет дает действительно много возможностей. И изучение языков, и стажировки за границей, и много интересных мероприятий. Главное, что от нас требуется – это наша активность, чтобы попробовать реализовать все свои возможности и стать настоящим специалистом в своей сфере» - Олександр, студент Будівельного факультету.

«Рада, що в Університеті є такі зустрічі, що ректор відкрито та відверто спілкується зі студентами. Це дуже правильно. Буду намагатися скористатися всіма можливостями, що дає Університет. Хочу спробувати поїхати за програмою стажування у Польщу вже цього року, адже сказали, що там є реальні шанси навіть без знання іноземної мови. Наступним кроком буде вивчення англійської, адже це також дуже важливо» - Аліна, студентка 1 курсу Будівельного факультету.

MOiN Ukrayni gerb Ed