Шановні студенти!

До Вашої уваги оприлюднено сформовані віртуальні групи для вивчення дисциплін вільного вибору. Для ознайомлення зі списками перейдіть за наступними посиланнями :

Дисципліни гуманітарного блоку для студентів 1го курсу нормативного терміну навчання (заняття почнуться з осіннього семестру 2018-19 н.р.)

Дисципліни сертифікатної програми для студентів 1го курсу нормативного терміну навчання (заняття почнуться з весняного семестру 2018-19 н.р.)

Перелік сертифікатних програм та гуманітарних дисциплін, які не набрали достатню кількість голосів студентів (студентів було перезаписано на інші програми)

Розкладі занять доступні у особистих кабінетах або на сайті http://kis.kname.edu.ua/timeTable/student, за 2 тижні до початку семестру.

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry