125 лютого 2017 р. в архітектурно-художніх майстернях ARHOUSE Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулось святкування Студентської Масляної. Цей урочистий захід пройшов у рамках проведення фестивалю АДОМART-2017, який був організований студентами та викладачами факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва за підтримки ректора університету проф. В.М. Бабаєва.

У святкуванні Масляної взяли участь керівники та співробітники університету, викладачі та студенти, учні студії «Юного архітектора», студенти Житлово-комунального коледжу, лідери учнівського самоврядування Харківської області, учні Люботинської школи-інтернату №1.

2Під час святкування Масляної відбулася низка майстер-класів, об’єднаних   спільною назвою «Місто майстрів». Серед майстер-класів згадаємо майстер клас з розпису солодощів, під керівництвом заступника декана факультету АДОМ О.Ю. Усачової Гості з цікавістю приймали участь у розписі та прикрашанні святкових солодощів.

Майстер клас з холодного фарфору від майстрів Г.І. Лаптій та О.А. Попової, усі бажаючі мали можливість власноруч створити прикраси, квіти та різноманітні фігурки з фарфору.

Майстер клас з створення букетів із цукерок, який провела голова профспілкової організації студентів університету О.І. Угодникова Під її керівництвом із звичайних цукерок створювались незвичайні букети тюльпанів та троянд.

Майстер клас зі складання подарункових букетів з овочів та фруктів від студентів Житлово-комунального коледжу.

Майстер клас букетів з повітряних кульок від викладачів каф. ОАПіР ст. викл. Коровкіної Г.А. та ас. Щвець Л.М.

Конкурс художнього образу від викладачів каф. Основ архітектурного проектування та рисунку.

Переможцем у номінації «Кращій індивідуальний художній образ» стала студентка групи АрхБС2015-3 Аузяк Дана в образі Чарлі Чапліна, друге місце посів студент групи АрхБС 2015-2 Сосницький Довід в образі Супермена.

10У номінації «Командного індивідуального образу» перемогу одержала студентка групи АрхБС 2015-2 Колибельнікова Юлія, а учні Люботинської школи інтернату №1 отримали приз глядацьких симпатій.

Переможцями конкурсу Архітектор-кулінар-2017 стали студенти 3 курсу з кондитерським шедевром «Держпром».

У конкурсі Фейс-арт перемогу одержали учні Люботинської школи інтернату №1, які продемонстрували незвичайні образи та різноманітні техніки нанесення рисунку на обличчя.

Були проведені спортивні змагання між командами студентів факультету АДОМ, дегустація та презентація національних страв, які зготували викладачі кафедр Міського будівництва, Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, Лісового та садово-паркового господарства. Презентації були оцінені за наступними критеріями: креативність - перемогла кафедра Лісового та садово-паркового господарства, яскравість оформлення – кафедра Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, смакові якості – кафедра Міського будівництва.

Яскраве свято подарувати творчі колективи студентського клубу: народно вокальна студія Bellissimo, театр танцю и цирку «Престиж», колектив сучасного естрадного танцю «Valery», колектив естрадно-народного танцю «Estradance», вокальний колектив «Атріум», фольклорний колектив «Дана», театральний колектив «Свій театр». Усіх охочих пригощали стравами української національної кухні: варениками зі шкварками, млинцями, кручениками, кулішом та іншими.

Свято закінчилося урочистим спаленням солом’яного опудала, яке символізувало проводи Зими та зустріч Весни.Студенти та викладачі факультету АДОМ висловлюють щиру вдячність ректору ХНУМГ імені О.М. Бекетова проф. В.М. Бабаєву, проректору з адміністративно-господарської роботи ХНУМГ імені О.М. Бекетова В.О. Росохі, директору Житлово-комунального коледжу В.І. Лук’янову, колективу студентського клубу та студентському профспілковому комітету університету за підтримку та активну участь в організації свята.