00 DSC 0790 EditedХарківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова долучився до проекту Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project - SAIUP), що реалізується Американськими радами з міжнародної.

На минулому тижні координатор з боку студентів та викладачів відвідали семінари Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), де ознайомились з досвідом впровадження практики академічної доброчесності партнера проекту Університеті Ферфілд.

Лектори - доктора, професор з економіки Кетрін Нанцтадоктор, доцент з бізнес-етики, директора Центру прикладної етики Девід Шмідт, провели дводенні тренінги для студентський координаторів Проекту 28-29 травня та для викладачів – координаторів Проекту 31 травня та 1 червня 2016 року.

Учасники тренінгів ознайомились із загальною концепцією академічної доброчесності, розглянути та обговорили практичні кейси з академічної доброчесності. За результатами тренінгів учасники сформували перші плани роботи над впровадженням академічної доброчесності в своїх ВНЗ та домовились про обмін досвідом практичного впровадження планів з іншими учасниками тренінгів і подальшу спільну роботу по реалізації проекту.

01 13268431 o02 13308591 o

03 13323217 o04 13323818 o