Шановні співробітники та студенти університету!

Доводимо до вашого відома, що триває передплата періодичних видань на 2019 рік. Для визначення необхідності передплати періодики для навчального і наукового процесів просимо ознайомитися з «Каталогом видань України на 2019 рік»

Зустріч з Ярославським ХНУМГ Бекетова22 жовтня 2018 року об 11:00 у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбудеться зустріч студентів Університету з Олександром Владиленовичем Ярославським, на якій відомий бізнесмен та меценат розповість про секрети свого успіху.

Колектив кафедри дякує за участь в урочистостях і підтримку керівництво університету на чолі з ректором Володимиром Миколайовичем Бабаєвим, почесному ректору Леоніду Миколайовичу Шутенко і всім колегам, гостям і студентській молоді за участь в ювілейному заході.

Шановні пані та панове!

Запрошую Вас взяти участь у тренінгу по роботі з базою даних Scopus, який відбудеться 19.10.2018. Тренінг буде проходити у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова, у конференц-залі №1. Тренінг розпочнеться о 12-00 та триватиме близько однієї години.

12 жовтня у Центрі трансферу технологій «Мегаполіс» Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова відбулася урочиста презентація результатів реалізації студентського проекту «Зелений етюд», який став переможцем конкурсу «Креативний Харків 2.0: молодіжні ідеї для зростання».

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

bannerPodkusry

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

Сейчас 280 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте