UnirankRate 2018 ХНУМГВеб-портал UniRank, який представляє неакадемічний рейтинг закладів вищої освіти світу виходячи з популярності їхніх офіційних веб-сайтів, оприлюднив рейтинг за 2018 рік. За результатми рейтингу наш Університет визнаний лідером рейтингу серед університетів Харківської області.

20 вересня 2018 року в місті Харкові в ФСК «Локомотив» ім. Г. Н. Кірпи за ініціативи Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» разом з Харківським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулися святкові заходи присвячені Міжнародному дню студентського спорту.

15 - 16 вересня 2018 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова взяв участь у фестивалі науки, техніки і сучасних технологій, який проходив у місті Дніпрі за підтримки української промислової компанії ІНТЕРПАЙП. InterpipeTechFest - майданчик для популяризації інженерії, точних і природничих наук, сучасних технологій. Мета цього заходу підвищити інтерес молоді до інженерії, точних і природничих наук, стимулювати усвідомлений вибір технічної професії.

Hart 217-18 вересня 2018 р. Харківський національний університеті імені О.М. Бекетова приєднання до найпрогресивніших університетів світу, які підписали Велику хартію університетів.

Старший викладач кафедри міського будівництва Чепурна Світлана Миколаївна прийняла участь у 20-ті Міжнародній конференції з будівельних матеріалів (20. Ibausil), яка відбулася з 12 по 14 вересня 2018 р. у м. Веймар, Німеччина, де виступила зі стендовою доповіддю на тему «Structure formation of the cement stone in the presence of fine-grained calcite».

Банер виборів

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Баннер

bannerPodkusry

 

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

Сейчас 170 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте