Х Молодіжний Форум АЄПР

08.22.2018 9:30 am - 7:00 pm
Location

Description

Програма ХНУМГ 1Молодіжний Форум Асоціації європейських прикордонних регіонів проходитиме у Харкові 20-25 серпня з ініціативи Харківської обласної ради та Асоціації європейських прикордонних регіонів. Темою заходу стане «Збереження природної, історичної та культурної спадщини прикордонного регіону». Ініціативна молодь з Польщі, Франції, Словаччини, Туреччини, Сербії, Австрії, Італії, Чорногорії, Греції та Фінляндії долучиться до участі у Форумі.

Основними майданчиками Форуму будуть три провідні харківські вищі навчальні заклади – ХНУ імені В. Н. Каразіна, ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, ХНЕУ імені Семена Кузнеця.

Програмою Х Молодіжного Форуму АЄПР передбачено проведення низки лекцій і презентацій за участі провідних українських та міжнародних експертів з питань транскордонного співробітництва та регіональної політики, навчальних семінарів, стратегічних дебатів та круглих столів. Окремий день Форуму буде присвячено презентаціям учасниками прикордонних регіонів та ознайомчим екскурсіям Харківщиною, зокрема, візит до Старосалтівської об’єднаної громади.

Учасники заходу також ознайомляться з міжнародними освітніми програмами в Україні, досвідом європейських країн у збереженні культурної спадщини, стратегями розвитку прикордонних регіонів; а також відвідають театрально-дизайнерський фестиваль та екскурсію містом. Зустрінуться із видатними харків’янами у сфері культури та мистецтва.

Відкриття Молодіжного форуму відбудеться 21 серпня о 9:30 в ХНУ ім. В. Н. Каразіна.

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова приймає учасників Форуму 22 серпня 2018 року з 9:30. Переглянути Програму заходу.

Довідково: Молодіжний Форум було започатковано у 2009 році Цільовою групою АЄПР з питань зовнішніх кордонів. Харківщина вперше серед регіонів України отримала виключне право провести Молодіжний Форум та приймати європейських і світових експертів з питань транскордонного співробітництва. У попередні роки Форум відбувався в Італії, Фінляндії, Греції та Сербії. Організаторами форуму виступає Харківська обласна рада та Цільова група AEBR з питань зовнішніх кордонів, партнерами – Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Старосалтівська громада, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця і Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

За матеріалами прес-центру Харківської обласної ради

Location information

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова