Зустріч із Ярославським О.В.

Зустрічі з відомими особами
Date
10.22.2018 11:00 am - 1:00 pm

Description

Зустріч з Ярославським ХНУМГ Бекетова22 жовтня 2018 року об 11:00 у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбудеться зустріч студентів Університету з Олександром Владиленовичем Ярославським, на якій відомий бізнесмен та меценат розповість про секрети свого успіху.

Олександр Владиленович Ярославський є давнім другом та партнером Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. За його активної підтримки в Університеті було реалізовано ряд потужних освітньо-наукових проектів, здійснюється підтримка молодих науковців, реалізовано проект увіковічнення пам’яті великого українського зодчого Олексія Миколайовича Бекетова, пам’ятник якому став новою туристською візитівкою міста Харкова.

Цього року за ініціативи студентів та професорсько-викладацького складу Університету та підтримки ректора Володимира Миколайовича Бабаєва було реалізовано проект створення Центру трансферу технологій «Мегаполіс», мета діяльності якого — формування бізнес-простору для сприяння розвитку технологічних та соціальних інноваційних ідей, їх реалізації та впровадження у господарську діяльність підприємств та установ. Проект реалізовано за сприяння та всебічної підтрики О. В. Ярославського. В основі дизайну Центру – ідея мобільної адаптації простору під виконання різноманітних проектів та проведення заходів. Центр обладнано сучасним устаткуванням для забезпечення комфортної роботи 50 осіб.

У рамках заходу відбудеться презентація центру трансферу технологій «Мегаполіс» та спільного україно-німецького проекту, що реалізується Університетом на замовлення архітектурно-будівельного бюро міста Берлін. За результатами науково-дослідних розробок Університету буде презентовано роботу ІТ-кластеру ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та інноваційні будівельні технології.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018