Шановні науковці,

Наглядовою радою Консорціуму e-Verum прийнято позитивне рішення щодо приєднання Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

З липня 2016 року ми маємо доступ до електронних колекцій розташованих на платформі Web of Science.

Компанія ThomsonReuters 29.06.16 р. о 10.00 в конференц-залі №1 університету проводить методичний семінар «Можливості платформи Web of Science (Thomson Reuters) для якісних наукових досліджень. (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID).

Якісні наукові дослідження починаються з глибокого опрацювання наукової літератури відповідного профілю. Зважаючи на існування більше 100 000 наукових журналів в світі, і нерівномірність розподілу значущих публікацій по виданням для пошуку літератури варто використовувати базу даних Web of Science (Thomson Reuters), яка є найстарішою наукометричною базою даних, заснованою Юджином Гарфілдом, фундатором ISI (Institute of scientific information, 1960 рік). До неї вже більше 50 років ретельно заносять усі бібліографічні відомості по кращим виданням, що забезпечує коректне індексування більше ніж 13 000 видань з різноманітних дисциплін.

Платформа  Web of Science дає можливість науковцю знайти не лише актуальну і перевірену інформацію за темою дослідження,  а також потенційних співвиконавців з інших країн, установи партнери та визначитися з можливими джерелами фінансування.

Повна індексація усіх переліків літератури усіх видань колекції (більше 1 млн. записів), створює можливості точних наукометричних оцінок і прогнозів для певної галузі та установи.

На семінарі будуть розглянуті можливості для науковців таких інструментів Web of Science Робота з платформою Web of Science пошук, аналіз, збереження релевантної інформації Аналіз Journal Citation Report дозволить підібрати відповідне видання для публікації і бути убезпеченим від хижацьких видань.

Безкоштовний референс менеджер EndNote base – дозволяє зберігати відібрану в Web of Science інформацію, і суттєво полегшує оформлення публікацій за форматом певного видання.

Нещодавно розроблена функція Match значно скорочує час підбору видання для публікації.

ResearcherID ідентифікатор науковця, який дозволяє автору представити власні здобутки, порівняти їх з світовими аналогами і представити українські видання та науково-дослідні установи науковій спільноті.

Участь у семінарі безкоштовна. Запрошуємо на семінар усіх бажаючих.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018