01 11122 жовтня 2014 співробітник Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників, асистент кафедри Економіки підприємств, бізнес - адміністрування та регіонального розвитку, Кухтин Катерина Валеріївна спільно з кандидатом технічних наук, професором, завідувачем кафедрою фізичного виховання і спорту, Клочко Валерієм Михайловичем, провели чергову виїзну зустріч з учнями шкіл Харківської області Зміївського району.

Основною темою зустрічі був майбутній 22 листопада 2014 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова «День відкритих дверей».

Учні задавали питання про місцерозташування університету, наявності гуртожитків та географічної віддаленості їх від ВНЗ. Також школярі цікавилися підготовчими курсами, спортивними заходами, студентським клубом, можливостями участі в художній самодіяльності. Особливо учнівську молодь сьогодні турбують питання працевлаштування після закінчення навчання.

Була проведена змістовна бесіда з директорами шкіл Зміївського району Харківської області, вислухані і прийняті до уваги пропозиції щодо подальшого співробітництва з університетом.

В ході зустрічі школярі заповнили анкети, в яких вказали, що цікавлять їх спеціальності і заходах на базі Університету.

02 DSC05982 03 DSC05984

04 DSC0599105 DSC06005