01 3image00122 жовтня 2014 р. відбулася зустріч робочої групи ХНУМГ імені О.М. Бекетова на чолі з ректором, проф. Бабаєвим Володимиром Миколайовичем з керівництвом ВАТ «Еко-Інвест», що належить до міжнародної компанії «Промислова група «ЕКОТОН», з метою підписання договору про співпрацю в найважливіших напрямах роботи вищого навчального закладу та промислового підприємства: науковому, науково-технічному, інноваційному і міжнародній діяльності.

«Промислова група «ЕКОТОН» – одне з найбільших підприємств Східної Європи та країн СНД, яке займається розробкою, виробництвом та впровадженням сучасних високоефективних технологій та обладнання для очистки стічних вод на об’єктах водопостачання і водовідведення муніципальних організацій та промислових підприємств. Заводи компанії розташовані в Україні (м. Чугуєв, Харківська обл.), Російській Федерації (м. Бєлгород) та Польщі (м. Елк), продукція компанії сертифікована відповідно до міжнародних стандартів ISO.

02 3image003Створення на базі ВАТ «Еко-Інвест» філії кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод ХНУМГ імені О.М. Бекетова дозволяє студентству та провідним науковцям наочно вивчати сучасні технології, реалізовувати спільні експериментальні дослідження, проводити підвищення кваліфікації не тільки співробітників Університету, а й працівників сторонніх організацій, діяльність яких пов’язана з водовідведенням, очисткою стічних вод, обробкою та утилізацією осадів стічних вод. Багато наших випускників вже працюють на цьому підприємстві.

Розширення напрямів співпраці Університету з «Промисловою групою «ЕКОТОН» дає можливість впроваджувати та напрацьовувати спільні наукові розробки, виконувати науково-дослідні роботи на замовлення міжнародних організацій та підприємств комунального господарства.

VstupINFO

Баннер вступосвіта