14-5 квітня 2012 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія». В олімпіаді взяли участь 74 студенти 36 вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Тернополя та інших міст України. Серед учасників були й представниці нашої академії, студентки 2 курсу факультету економіки та підприємництва Золочевська Анастасія і Гладка Ірина.

Протягом 3 годин учасники Всеукраїнської олімпіади повинні були відповісти на 120 тестів, більша частина яких була подана у формі задач.

Великого успіху досягла Золочевська Анастасія, яка за підсумками змагань здобула диплом 3 ступеня.

Значну роль у підготовці студенток до олімпіади зіграли викладачі кафедри економічної теорії: проф., д.е.н. Решетило В.П., доц., к.е.н. Островський І.А., ст. викладачі Тимофієва С.Б. і Штефан С.І., ас. Батістова О.І.

MOiN Ukrayni gerb Ed