01 SAM 0145Співробітниками кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у складі Мамонова К.А., Долі К.В., Радзінської Ю.Б., Вяткіна К.І. 17.10.2014 року сумісно з працівником відділу освіти Виконавчого комітету Лозівської міської ради Єршовою О.В. та у присутності керівників шкіл міста було проведено профорієнтаційну роботу з учнями міста Лозова Харківської області.

На базі лозівської школи №1 було зібрано випускників середніх навчальних закладів всього міста – на зустріч прибуло понад двохста школярів.

02 SAM 0147Майбутнім випускникам доповідав про Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова особисто завідувач кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна Мамонов Костянтин Анатолійович. В доповіді він розповів про основні напрями діяльності ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та відповів на всі питання, що виникли у школярів. До учнів доведено детальну інформацію про кожен факультет, умови вступу до університету, відомості про підготовчі курси для абітурієнтів та багато іншого.

03 SAM 0143За результатом проведеного заходу майбутні абітурієнти виявили значну зацікавленість до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, понад сімдесят школярів залишили відомості про себе, як прояв бажання отримувати інформацію про умови вступу до нашого університету.

MOiN Ukrayni gerb Ed