1 2012 03 28 1 4528 березня 2012 року на базі Харківської національної академії міського господарства за участю Заступника Голови Харківської обласної державної адміністрації Савіна Є.Є. пройшло засідання Наглядової ради Академічного науково-освітнього комплексу (АНОК) "Ресурс" - об'єднання провідних академічних інститутів і університетів нашого міста. Головним питанням засідання стала інформація про створення і початок діяльності Наукового парку "Наукоград-Харків", одним із засновників якого виступив АНОК "Ресурс", за підтримкою Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Харківської обласної державної адміністрації і Харківської міської ради.

Робота по створенню Наукового парку "Наукоград-Харків" проводилася при активній допомозі Народного депутата України Писаренка Валерія Володимировича.

Основними напрямами діяльності наукового парку будуть: інтеграція науки, освіти і виробництва, інтенсифікація використання результатів науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, забезпечення їх інноваційної спрямованості, підвищення ефективності розробки, виробництва і реалізації інноваційної продукції на внутрішніх і зовнішніх ринках, координація наукової, інноваційної, виробничої і комерційної діяльності партнерів Наукового парку, розвиток міжнародної співпраці і внутрішньої кооперації у сфері науково-технічної і інноваційної діяльності, а також сприяння залученню вітчизняних і іноземних інвестицій.

2 2012 03 28 1 12

Президент НП "Наукоград-Харків", академік НАН України Мацевитий Ю.М. і віце-президент, академік Міжнародної Інженерної Академії Бабаєв В.М. ознайомили присутніх з основними пріоритетними напрямами науково-технічної діяльності Наукового парку і планами з реалізації його першочергових інноваційних проектів, спрямованих на вирішення важливих економічних і соціальних проблем Харківського та інших регіонів України.

З числа провідних учених міста, була сформована Науково-технічна рада, яка відповідатиме за методичний супровід науково-технічної і інноваційної діяльності НП "Наукоград-Харків" у складі:

Голова Науково-технічної ради - академік НАНУ Мацевитий Юрій Михайлович директор Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України;

Вчений Секретар Науково-технічної ради Чижов Володимир Петрович заступник Генерального директора ННЦ Харківського фізико-технічного інституту з економіки;

Члени Науково-технічної ради:

Кривцов Олександр Станіславович – Перший Заступник Харківського міського Голови;

Савін Євген Євгенович – Заступник Голови Харківської обласної державної адміністрації;

Неклюдов Іван Матвійович - Генеральний директор ННЦ Харківського фізико-технічного інституту;

Бакіров Віль Савбанович - ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна;

Бабаєв Володимир Миколайович - ректор Харківської національної академії міського господарства;

Кривцов Володимир Станіславович - ректор Національного аерокосмічного університету ім. М.Є Жуковського "Харківський авіаційний інститут";

Товажнянський Леонід Леонідович - ректор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;

Данько Микола Іванович - ректор Української державної академії залізничного транспорту;

Бондаренко Михайло Федорович - ректор Харківського національного університету радіоелектроніки;

Туренко Анатолій Миколайович - ректор Харківського національного автомобільно-дорожнього університету;

Шкодовський Юрій Михайлович - ректор Харківського національного університету будівництва і архітектури.

MOiN Ukrayni gerb Ed