01 4LzWlbk8BrcРекторат університету вітає студенту 5 курсу факультету Економіки і підприємництва, голову студентського Сенату Дарину Вершининіну в перемозі конкурсу «Молода людина року - 2014» в номінації «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації».

Всього в конкурсі брало участь близько 1 тис. молодих людей у віці від 18 до 35 років.

Конкурс проходив в десяти номінаціях: «Учень загальноосвітньої школи», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Студент вищого навчального закладу I-II рівнів акредитації», «Учні професійно-технічних навчальних закладів», «Наукова діяльність», «Фізична культура і спорт», «Культура і мистецтво», «Діяльність у невиробничій сфері», «Громадська діяльність» та «Діяльність у сфері виробництва, підприємницька діяльність»

«Молодими людьми 2014 року» стали переможці різних всеукраїнських змагань, учнівських олімпіад і конкурсів, стипендіати Президента України, лідери студентських самоврядувань, волонтери, представники громадських організацій, молоді бізнесмени.

02 dBBNn7fl2yc03 8Na4s3r45nM04 TAQFKSg2Id8

Привітав молодих харків'ян від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса з їх новим званням заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов.

Конкурсна комісія дуже ретельно вибирала кожного з вас. Це було важко - серед тисячі талановитих людей вибрати кращих. Сьогоднішня подія зіграє дуже велику роль у вашому житті. Дивлячись на вас, я в черговий раз переконуюсь, наскільки величезний потенціал молодих харків'ян. Пишайтеся своєю нагородою, вона дійсно заслужена!» - підкреслив Олександр Попов.

05 3OATGR310Bg06 vRJBy3GhzbM

Ректорат університету бажає Дарині натхнення та подальших успіхів.

facebook  instagram

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХНУМГ 2018