01 DSC0506311-12 липня 2014 р. Гендерний центр ХНУМГ ім. О.М. Бекетова взяв участь у експертній зустрічі «Сприяння щодо розробки і впровадження навчальних програм з питань гендерного аналізу і гендерноорієнтованого бюджетування в Національній академії державного управління (НАДУ) при Президентові України». Міжнародними організаторами заходу стали: Фонд Фрідриха Еберта, Програма ООН-Жінки, Представництво Фонду народонаселення ООН в Україні, Шведська агенція міжнародного розвитку (SIDA); Модератором зустрічі - Радник з гендерних питань Міністра соціальної політики України Л.Кобелянська.

На зустрічі було актуалізовано питання імплементації кращих вітчизняних практик з гендерного бюджетування у систему підготовки державних службовців. Зокрема, прийнято рішення щодо включення у навчальні плани магістерських програм («Державне управління», «Місцеве самоврядування», «Публічне адміністрування») навчальної дисципліни «Гендерний аналіз і бюджетування». До навчально-методичних комплексів будуть включені й апробовані методики ГО бюджетні методики, розроблені Гендерним центром ХНУМГ ім.О.М. Бекетова. Це стало ще одним підтвердженням значущості проектної діяльності Університету з гендерного бюджетування протягом 2011-2014 років (виконані спільно з міськими радами Харкова, Чугуєва).

02 DSC05100

До складу фахової групи з розробки НМКД, яку очолить Віце-президент НАДУ М. Білинська, включені експерти міжнародних проектів з гендерного бюджетування (доц. кафедри історії і культурології Г.Г. Фесенко, доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві).

Банер виборів

Баннер Довідника 2018