01 12323Вітаємо студентку 5-го курсу кафедри управління проектами в міському господарстві та будівництві Короткову Олену з перемогою у VIII Всеукраїнському конкурсі „Новітній інтелект України”!

За результатами публічного захисту конкурсних робіт та на підставі голосування членів Національної конкурсної комісії та голосування фіналістів переможцем у номінації «Прикладні дослідження із соціально-економічної тематики» стала робота Короткової Олени - «Як використати запровадження «відсоткової філантропії» для активізації громадської активності українського суспільства?» (пед. керівництвом к.т.н., доц. Гусєвої Ю.Ю.) і отримала спеціальний приз від тематичного партнера конкурсу – Асоціації благодійників України VІІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».

Вітаємо, бажаємо подальших успіхів!

MOiN Ukrayni gerb Ed