0019 лютого 2012 року о 12.00 годині у конференц-залі №1 Харківської національної академії міського господарства відбулася зустріч ректора проф. Бабаєва В.М. зі студентами - сиротами.

Спілкування ректора зі студентами проводилось у форматі діалогу щодо проблем соціально-незахищеного контингенту студентів.

У заході приймали участь проректори Академії та декани факультетів, керівники адміністративно-господарських підрозділів, представники студентської ради та профспілкової студентської організації.

Зустріч відбулась у неформальній та довірчій обстановці. Обговорені проблемні питання щодо адаптації студентів–сиріт до нових умов навчання у вищому навчальному закладі, взаємовідносинах у академічних групах, проживання та харчування у гуртожитках.

Під час діалогу ректорату зі студентами у дружній та невимушеній обстановці були визначені шляхи вирішення окреслених питань.

Під час проведення зустрічі було відзначено кращих студентів-сиріт Академії за сумлінне ставлення до навчання та активної життєвої позиції.

Окремі привітання, щирі побажання та яскраві квіти отримала Ромашова Юлія, студентка 5 курсу факультету менеджмент з нагоди Дня народження.

 

Фотогалерея

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Вступник 2018 слайдер

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 207 гостей та користувачі відсутні