Шановні випускники та друзі

Харківського національного університету міського господарства

імені О.М. Бекетова!

01 foto17 травня 2014 року о 10 годині в Актовій залі Університету відбувся другий традиційний «День випускника» від «Асоціації випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова». На святі зареєструвалися майже 200 гостей: це і випускники, і викладачі Університету, і студенти. Відкрив свято Ректор Університету Бабаєв Володимир Миколайович, доктор наук з державного управління, професор, академік Міжнародної інженерної академії, Заслужений будівельник України, Лауреат державної премії в галузі архітектури. Почесний громадянин міста Харкова, який привітав усіх присутніх гостей.

На святі з доповідями виступили також відомі випускники Університету:

  • В.Ф. Харченко – Голова Асоціації, проректор з наукової роботи;
  • Є.М. Кайлюк − заступник Голови Асоціації, професор кафедри Менеджменту і маркетингу в міському господарстві;
  • В.В. Скопенко – заступник голови правління АК Харківобленерго, директор Харківенергосбуту АК Харківобленерго;
  • К.Є. Вакуленко – доцент кафедри Транспортних систем і логістики, кандидат технічних наук
  • С.Я. Політучий – президент ТОВ «НВП» «Фактор».

Випускники мали змогу відвідати чудовий концерт, організований Студентським клубом Університету, підготовлений завідуючою клубом Чеботковою Н. М. Окрім того, для гостей було організовано виставку у фойє Актової зали від Студентського і Спортивного клубів, Профкому університету, та Студентської ради, а також виставка дипломних робіт у красному холі від Містобудівельного факультету. Усі бажаючі могли ознайомитися з досягненнями Студентської ради, Студентського та Спортивного клубів, Профкому та дипломників університету.

Після концерту на гостей свята чекали представники всіх факультетів. Випускники мали змогу поспілкуватися з працівниками та керівництвом факультетів, побачити нові сучасні аудиторії та лабораторії, отримати інформацію про зміни в Університеті, які відбулися з часів їхнього останнього перебування у стінах рідної Alma mater. Ті, хто бажали оглянути університет, змогли побувати в Музеї, центрі «Мегаполіс», Спортивному клубі та Бібліотеці.

Усім гостям свята дуже сподобався другий традиційний «День випускника ХНУМГ ім. О.М. Бекетова», оскільки вони мали нагоду знову побачитися, поспілкуватися та відвідати рідний Університет.

 

Фотогалерея

Банер виборів

BOS банер

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

bannerPodkusry

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 169 гостей та користувачі відсутні