01 IMGP70806 травня 2014 року о 12.00 в кабінеті Україно-канадського культурно-освітнього центру (317 центрального корпусу)  відбулось нагородження переможців літературного конкурсу «Люблю я Україну», приуроченого до Дня Перемоги.

02 IMGP7078Ініціатором проведення конкурсу виступив Центр міжнародної діяльності та освіти разом з Україно-канадським культурно-освітнім центром. До організації та фінансування конкурсу долучився також Студентський Сенат.

Призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Щеглова Анастасія, студентка факультету Електричного транспорту;

2 місце – Гончарова Дар’я, студентка факультету Менеджменту;

3 місце – Чернофостенко Наталія, студентка факультету Економіки та підприємництва.

Твори переможців разом з поетичними доробками українських та російських митців представлені на літературній виставці, яка буде проходити з 6 по 12 травня на вході в Музейний комплекс Університету. Запрошуються всі бажаючі.

Бажаємо учасникам та переможцям конкурсу подальших творчих успіхів, натхнення та мирного неба!

bannerPodkusry

анкета для розміщення вакансії