22 та 23 ЛИСТОПАДА СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ:

Співробітники:

Говоров Пилип Парамонович, світлотехніки і джерел світла, професор - професор, доктор наук

Гуріна Олена Олегівна, транспортних систем і логістики, ст. лаборант, який має повну вищу освiту

Паточкіна Ольга Володимирівна, фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, iнженер


Бірьова Алла Миколаївна, гуртожиток, прибиральник службових примiщень

Гужва Валентина Петрівна, бібліотека, бiблiотекар 2 категорiї

Копієвська Людмила Анатоліївна, української та російської мов, як іноземних, старший лаборант

Студенти:

Бабич Віталій Олександрович, М, 6, М ГРС 2016-2

Баранчук Ігор Сергійович, М, 2, КН 2016-1

Безкровний Денис Юрійович, М, 4, МГКТС 2014-3

Вислогузова Ірина Сергіївна, АДОМ, 4, А 2014-4

Галат Анна Олексіївна, ЕОМ, 5, М ЕСЕ 2017-1

Давидова Ольга Владиславівна, ТСТ, 5, М ОП 2017-1

Живогляд Богдан Олександрович, ТСТ, 3, СА 2015-1у

Колісник Олег Костянтинович, ЕОМ, 3, ЕСЕ 2015-2у

Кондратьєв Володимир Олександрович, ЕП, 5, М БА 2017-1

Кравченко Олег Вячеславович, ТСТ, 1, ТТ 2017-1

Кусков Дмитро Олександрович, ТСТ, 2, СА 2016-1у

Моїсеєнко Дмитро Вікторович, БУД, 6, М ОЗН 2016-1

Мохна Анастасія Валеріївна, АДОМ, 3, А 2015-1

Перепьолка Іван Романович, ЕОМ, 1, СДС 2017-1у

Рикова Тетяна Вікторівна, АДОМ, 1, МБГ 2017-3у


Безсонова Карина Сергіївна, М, 3, МГКТС 2015-1

Брянцева Анна Володимирівна, М, 4, МГКТС 2014-2

Бугакова Катерина Олегівна, М, 1, ТУР 2017-2

Воронко Анастасія Мар`янівна, ТСТ, 2, ТТ 2016-1

Воскресенський Сергій Дмитрович, ЕП, 6, М УФБа 2016-1

Глушак Аліна Андріївна, ЕОМ, 2, ЕСЕ 2016-1

Джанмедова Діана Назарівна, ЕП, 4, ОіА 2014-1 Пр

Дьоміна Марія Олександрівна, АДОМ, 6, М МБ 2016-1

Заєць Анастасія Русланівна, ЕП, 3, ЕПМГ 2015-2

Кравченко Олександр Дмитрович, БУД, 3, ПЦБ 2015-2

Лев Владислав Валентинович, ТСТ, 1, ЛОГІС 2017-1

Лемента Катерина Олександрівна, М, 1, ПУіА 2017-1

Прохоров Богдан Сергійович, ЕОМ, 2, ЕСЕ 2016-1

Саєнко Данііл Володимирович, ТСТ, 4, ЕМ 2014-2

MOiN Ukrayni gerb Ed